امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117277
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) امروز در مراسم نمادین جشن عاطفه‌ها ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) امروز در مراسم نمادین جشن عاطفه‌ها که در دبیرستان دخترانه دوره اول خواجه عبدالله انصاری منطقه 4 برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سال گذشته مجموعه خدماتی را که از مردم دریافت کرده‌ایم در کل کشور 35 میلیارد تومان بوده است که امسال فکر می‌کنیم بیشتر باشد.

وی ادامه داد: حدود 14 یا 15 میلیارد تومان از 35 میلیارد تومان در آموزش و پرورش جمع‌آوری شد و توسط خود آموزش و پرورش بین خانواده‌های دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد.

انواری افزود: در پایگاه‌های بسیج و کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز برنامه‌ریزی شده است تا کمک‌ها بین نیازمندان حوزه‌های شهری و روستایی و بیشتر در مناطق محروم توزیع شود تا بتوانند از محبت مردمی بهره‌مند شوند.

وی گفت: فردا در پایگاه‌های بسیج و کمیته امداد امام خمینی(ره) و 23 هزار مسجد که برای دریافت کمک‌ها تشکیل شده‌اند، جشن عاطفه‌ها برگزار می‌شود و همچنین در روز جمعه پایگاه‌های نماز جمعه سراسر کشور اقدام به جمع‌آوری کمک‌ها می‌کنند و در مسابقات ورزشی و پیاده‌روی عمومی که اجتماعات مردمی است برای این امر مقدس استفاده می‌کنیم.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) در خصوص کمک‌ها و اینکه آیا این کمک‌ها صرفاً به دانش‌آموزان تعلق دارد، خاطر نشان کرد: قطعا کمک به خانواده است البته با رویکرد دانش‌آموز در داخل خانواده و بیشتر کمک‌هایی است که نیازهای دانش‌آموزان آنها را تأمین می‌کند و صرف وسایل تحصیل و پوشاک آنها می‌شود.

وی در خصوص کارهای فرهنگی یادآور شد: کارهای فرهنگی، طولانی‌مدت و گسترده است و ما کانون‌های تربیتی، اردوگاه‌ها و خوابگاه‌های گسترده داریم و کتابی که رونمایی شد نیز برای فرهنگ‌سازی عمومی به ویژه نوجوانان، جوانان و دانش‌‌آموزان است که برخی از مفاهیم را به زبان داستان بیان کرده و تدوین شده است و در مدارس توزیع می‌شود و بخشی در میز فروش مطبوعات و نشریات قرار می‌گیرد و اگر جایی از ما درخواست کنند به صورت رایگان تأمین می‌کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها