امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117286
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۳
تعداد بازدید: 18
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه ‌اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان روز

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه ‌اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، با تشکر از تلاش وزارت کشور، شورای امنیت کشور و دستگاه‌های مسئول برای تامین امنیت کشور باوجود ناامنی‌های رایج در کشورهای پیرامون، ارتقای سطح امنیت را لازمه تحقق اهداف دولت، رونق اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و آرامش اجتماعی دانست.

حجت الاسلام حسن روحانی که به دنبال ارائه گزارش وزارت کشور در خصوص وضعیت امنیتی کشور به هیات وزیران صحبت می‌کرد، اظهار داشت: مشاهده پدیده تکدی‌گری و اعتیاد در شهرهای کشور زیبنده ایران اسلامی نیست.

رئیس‌جمهور از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت کشور، نیروی انتظامی، شهرداری‌ها و مسئولین محلی خواست تا پاکسازی چهره شهرها از این پدیده ناهنجار اجتماعی را با جدیت دنبال کنند و شناسایی و مقابله با شبکه‌های گرداننده این ناهنجاری‌ها را در اولویت ماموریت‌های دستگاه‌های مسئول قرار دهند.

گزارش وزارت کشور در خصوص وضعیت امنیتی کشور به بررسی مواردی از قبیل روند وقوع جرایم، وضعیت جرم در سال جاری در مقایسه با سال های گذشته، جغرافیای جرم، وضعیت مقایسه‌ای انواع جرایم و تدابیر پیشگیرانه از وقوع و مقابله با جرایم موجود اختصاص داشت.

سازمان حفاظت محیط زیست نیز در این جلسه، طی گزارشی به بررسی عملکرد اجرایی مدیریت سبز در دستگاه های دولتی پرداخت.

در این گزارش عملکرد دستگاه‌ها بر مبنای صرفه‌جویی در مصرف آب، برق، سوخت و کاغذ به ترتیب براساس شاخص کاهش 10 درصد، 5 درصد، 15 درصد و 3 درصد در سال 92 نسبت به سال 91 مورد بررسی قرار گرفت و کارنامه هر دستگاه از جهت میزان صرفه‌جویی در هر یک از موارد ارایه شد.

همچنین در این جلسه هیات دولت، مساله آب و مدیریت منابع آبی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بررسی، به تصویب هیات وزیران رسید. هیات وزیران آیین نامه اجرایی تبصره (3) قانون نقل و انتقال حق بیمه یا بازنشستگی را بررسی و موادی از آن را اصلاح کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها