امروز : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
۲۱:۰۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1173
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 366
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران،اموربین الملل و بازرگانی این انجمن سی امین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران،اموربین الملل و بازرگانی این انجمن سی امین دوره این جشنواره در تاریخ 12 الی 16 اردیبهشت 1392 در شهر پوسان برگزار میشود. در این دوره از جشنواره تعداد 1258 فیلم در بخش بین الملل برای شرکت در جشنواره ثبت شده اند که در این میان انجمن سینمای جوانان ایران توانسته با فیلم کوتاه "سنگواره" ساخته پیمان نهان قدرتی در بخش مسابقه این جشنواره حاضر شود.

 فیلم داستانی سنگواره در زمان 18 دقیقه ماجرای یک شکارچی است که هنگام شکار دچار حادثه شده و در شرایط دشواری قرار می گیرد و در یک قدمی مرگ است.

 فیلمنامه نویس و کارگردان این اثر پیمان نهان قدرتی است و تصویربردار آن رضا تیموری است. صدابردار بهروز شهامت است و تدوین اثر برعهده سلمیان نهان قدرتی است.

 این فیلم از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران در سال 1391 است. 

 براساس این گزارش،جشنواره بین المللی فیلم کوتاه پوسان از سال 1980 به عنوان  اولین جشنواره فیلم کوتاه  کشور کره جنوبی آغاز به فعالیت کرد. در سال های ابتدایی،  این جشنواره تمرکز خود را تنها برنمایش فیلم های کره ای اختصاص داده بود، اما در سال 2000 میلادی این جشنواره با پذیرش فیلم های کوتاه کشورهای آسیایی رویکرد جدیدی را دنبال نمود و در سال 2010 به عنوان یکی از جشنواره های بین المللی فیلم کوتاه، آثار مختلف  ازسرتاسر جهان را مورد پذیرش قرار داد.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها