امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117317
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور در جلسه علنی صبح امروز چهارشنبه خانه

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور در جلسه علنی صبح امروز چهارشنبه خانه ملت، در سخنانی به عنوان نماینده دولت در جریان بررسی طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در پارلمان اظهار داشت: در این طرح ستادی که 17 پست دارد، 6 نفر از وزرا و 11 نفر از مقامات دیگر، عضو این ستاد هستند.

وی افزود: اگر مشکلی پیش بیاید از چه کسی قرار است در این ستاد در مسائل امنیتی سوال کنیم، از وزرا یا 11 مقام دیگری که عضو این ستاد هستند؟!

معاون پارلمانی رئیس جمهور تأکید کرد: در طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر اختیار وزارت کشور برای دادن مجوز ایجاد نهادها و سازمان‌های مردم‌نهاد گرفته شده و به ستاد امر به معروف و نهی از منکر داده شده است، از این رو بهتر است این طرح برای رسیدگی بیشتر مجددا به کمیسیون مشترک ارجاع داده شود.

در ادامه این جلسه حسین گروسی نماینده شهریار در مجلس در سخنانی به عنوان مخالف کلیات طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر گفت: احساس می‌شود مطالعه عمیقی در این طرح انجام نشده است، در حالی که می‌طلبد کار بسیار ژرف‌تری در زمینه امر به معروف و نهی از منکر صورت گیرد، ما انتظار داریم کانون‌های اصلی فعال شوند، باید راهکارهای تشویقی را ایجاد کنیم.

وی افزود: بحث امر به معروف و نهی از منکر فقط به صورت لسانی حل نمی‌شود، موضوعاتی مانند اشتغال و توجه به ظرفیت‌های کشور در امر به معروف و نهی از منکر باید اصل قرار گیرد و باید بگویم برخی مواردی که در این طرح ذکر شده، دخالت در امور برخی سازمان‌‌های دیگر مانند قوه قضائیه و نیروی انتظامی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها