امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117331
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامرضا اسدالهی نماینده مردم تربت‌ جام در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامرضا اسدالهی نماینده مردم تربت‌ جام در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: متأسفانه امروز منطقه خاورمیانه و کشورهای اسلامی در آتش تفرقه و نزاع‌های ساختگی کشورهای استعمارگر به سرکردگی آمریکا و انگلیس می‌سوزند و جان و مال مسلمانان به تاراج می‌رود.

وی افزود: در شرایط کنونی مبارزه با تروریسم ساختگی، حربه‌ای به دست دشمنان اسلام شده است و  متاسفانه به بهانه این حربه، شاهد بدترین ظلم‌ها و جنایات هستیم.

نماینده تربت جام خاطرنشان کرد: قطعا ایجاد داعش و القاعده در راستای برنامه طرح شده برای خدشه به چهره اسلام و اسلام‌هراسی است، تلاش‌های بی‌شائبه استکبار و نظام سلطه در طول سالیان گذشته و امروز مبارزه با اسلام و دین‌باوران بوده و هست، از این رو باید همه مسلمانان هوشیار باشند.

اسدالهی تصریح کرد: امروز بحث‌های حقوق بشر به لحاظ سیاست‌زدگی و اینکه کشورهای مستکبر آن را اسیر پنجه‌های استکباری خود کرده‌اند، جایگاه خود را از دست داده و کشورهایی همچون آمریکا و انگلیس که سیاه‌ترین کارنامه را در رابطه با مسائل حقوق بشری دارند، در نگاه سیاسی بدترین جنایت علیه بشریت را نمی‌بینند.

وی ادامه داد: کشورهای مدعی حقوق بشر هر از گاهی بانی قطعنامه‌های حقوق بشری علیه کشورهای مستقل همچون جمهوری اسلامی ایران هستند و با این استفاده ابزاری از حقوق بشر به سرانجامی نخواهد رسید.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس بیان  داشت: امروز دشمنان اسلامی و نظام به دنبال ایران هراسی و ناکارآمد نشان دادن نظام هستند، مبادا که ناخواسته و ندانسته در این راستا به دشمنان کمک کنیم.

اسدالهی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به حل آنها شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار