امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117338
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: من از توزیع ناعادلانه ثروت در جامعه و هم محروم ماندن درصد قابل توجهی از مردم از درآمدهای نفت و مالیات و زندگی بسیار فقیرانه آنها به درگاه خدا شکایت می‌برم و از سوی دیگر از انفجار نیرو در دستگاه‌های دولتی و حقوق‌بگیران دیگر اعلام خطر می‌کنم.

وی افزود: متأسفانه امروز فقط حقوق‌بگیر شدن شغل تلقی می‌شود و اشتغال در بخش خصوصی، مورد حمایت قرار می‌گیرد و برنامه‌ریزی درستی را برای آن شاهد نیستیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: نظام بانکی فعلی، کشور را به سوی پرتگاه می‌برد، انفجار قوانین مصوبه سی و چند ساله اخیر و امکان هرگونه تفسیر و تحلیل آنها و فقدان نظارت بر دستگاه‌های اجرایی مانع رشد کشور شده است.

رحماندوست خاطرنشان کرد: فراتر رفتن حجم واردات بعضی از کالاهای قاچاق نسبت به واردات قانونی آنها مانند موبایل، سیگار، پوشاک و ... اقتصاد کشور را در معرض خطر قرار داده است که لازم است 2 یا 3 ماه روال فعلی مجلس را متوقف و چند معضل کلیدی کشور را حل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: من از جانبازان به خاطر تأخیر در حل مسائل دارو و درمانشان و از ایثارگران به دلیل عدم تصویب آیین‌نامه‌های قانون نظام جامع معذرت می‌خواهم و از جانبازان و معلولان به خاطر معیوب بودن مبلمان شهری و شکنجه‌هایی که آنها در تردد در شهر متحمل می‌شوند، پوزش می‌طلبم.

نماینده تهران در ادامه تصریح کرد: حکام ترکیه، امارات، قطر و عربستان بترسند از اینکه بلای گروهک‌های داعش و النصره گریبان خود آنها را بگیرند و به ویژه از حمایت از داعش در منطقه کوبانی دست بردارند.

رحماندوست اضافه کرد: گروه 1+5 بداند موضوع هسته‌ای در ایران موضوعی ملی است و توافق نهایی فقط و فقط در سایه حفظ منافع ملی جمهوری اسلامی ایران امکانپذیر است.

وی بیان داشت: ضمن تبریک اعلام موجودیت ستاد مردمی آزادسازی قدس شریف در ایران به بسیجیان مصلح جدید کرانه باختری و بسیجیان غزه و لبنان که رعب در دل شیاطین صهیونیست انداخته‌اند آزادی قدس شریف را به زودی نوید می‌دهم، این بسیجیان مصلح هستند که فلسطین از بحر تا نهر را محقق خواهند ساخت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به وضعیت نابسامان تئاتر کشور گفت: وضعیت تئاتر کشور نابسامانی‌هایی دارد که بخش سالم تئاتر را نیز متاثر کرده است، متاسفانه بعضا شاهد اجرای تئاترهایی در کشور هستیم که با کلمه وقیح توصیف می‌شوند و وزارت ارشاد باید تئاتر را دریابد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار