امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117353
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر امروز در حاشیه جلسه شورای اداری استان مازندران درباره برخورد با

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر امروز در حاشیه جلسه شورای اداری استان مازندران درباره برخورد با زمین‌خواری و تغییر کاربری زمین اظهار داشت: برخورد با زمین‌خواری و جلوگیری از تغییر کاربری با جدیت در کشور پیگیری می‌شود.

وی تصریح کرد: وضعیت مازندران نسبت به گذشته مثبت است و طبق گزارش‌هایی که از استاندار مازندران در این زمینه دریافت کردم حدود 90 درصد تغییر کاربری اراضی کاهش پیدا کرده است.

وزیر کشور بیان داشت: وضعیت تغییر کاربری در همه استان‌های کشور مطلوب است و به خوبی پیش می‌رود.

این مسئول بیان داشت: قوه قضائیه، مجلس و قوه مجریه در این زمینه ورود بسیار جدی داشتند و تلاش داریم که میزان تغییر کاربری و زمین‌خواری در کشور را به صفر برسانیم.

وی از برنامه‌ریزی برای مبارزه با دانه درشت‌ها در زمینه زمین‌خواری خبر داد و گفت: 2 هزار و 400 مورد زمین‌خواری در تهران داشتیم.

فضلی درباره سازمان عمران سواحل گفت: سازمان عمران سواحل در حال پیگیری است و اجرای این سازمان جزء قانون است و اعتبار لازم در این زمینه دریافت شد.

انتهای پیام/86004/ش30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها