امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117366
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 94
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بانوی مبارز انقلاب الجزایر با مینو اصلانی رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور دیدار کرد، در این دیدار که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بانوی مبارز انقلاب الجزایر با مینو اصلانی رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور دیدار کرد، در این دیدار که جمعی از بانوان فعال در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی هم حضور داشتند، «جمیله بوپاشا» زنان ایران را افتخار زنان مسلمان دانست و گفت: «افتخار می کنم زنان ایرانی اینچنین در عرصه های مختلف فعال هستند، ما با علاقه اخبار مربوط به ایران به ویژه بانوان را پیگیری می کنیم».

اصلانی نیز در این دیدار با اشاره به حضور گسترده زنان مسلمان ایرانی در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و حتی نظامی از بسیج جامعه زنان کشور به عنوان بزرگترین تشکل سازمان یافته  زنان ایران نام برد.

وی در ادامه با بیان دیدگاه ها و نظرات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت احیای هویت زن مسلمان، بر لزوم برنامه ریزی دقیق و تلاش بیشتر در این خصوص تأکید کرد.

در پایان این دیدار بوپاشا بانوی 78 ساله انقلابی الجزایر یکی از دلایل کمرنگ بودن حضور زنان الجزایری در مناسبات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را عدم شناخت از توانایی ها و شناخت نادرست از خود است.

این بانوی انقلابی، ابراز امیدواری کرد تا بانوان الجزایری هم بتوانند مانند زنان ایرانی در صحنه های مختلف وارد شده و افتخار آفرین باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها