امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117371
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
سید مهدی ایوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: در حادثه انفجار یک‌ منزل مسکونی در منطقه میدان فخاریان شهرستان شوشتر یک زن به‌شدت ...

سید مهدی ایوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: در حادثه انفجار یک‌ منزل مسکونی در منطقه میدان فخاریان شهرستان شوشتر یک زن به‌شدت مجروح شد که به دلیل شدت جراحات به بیمارستان اعزام‌ شده است.  شدت سوختگی این زن به حدی زیاد بوده که وی برای مداوا به بیمارستان طالقانی اهواز اعزام‌ شده و به این دلیل از حال وی اطلاعی نداریم.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری شوشتر با اشاره به اینکه هنوز میزان خسارت‌ها در منازل مجاور محل حادثه بررسی نشده است، گفت: هنوز مشخص نیست که به منازل کناری در این حادثه چه میزان خسارت وارد و در این زمینه هنوز کار کارشناسی انجام‌ نشده است.

ایوبی با تاکید بر وارد شدن خسارت به منازل مجاور خاطر نشان کرد: در این انفجار شیشه‌های منازل مجاور شکسته و در برخی موارد دیوارهای واحدهای کنار نیز دچار ترک‌خوردگی و خسارت شده‌اند.

این مدیرعامل ادامه داد: نیروهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشتر در کمترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام‌ شده‌ و یک زن مجروح را با کمک اهالی و نیروهای امدادی از زیر آوارها خارج کرده‌اند.

صدای انفجار به حدی زیاد بود که در سایر مناطق شهرستان شوشتر نیز شنیده و باعث رعب و وحشت مردم شده است.
انتهای پیام/72006/خ20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها