امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117374
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساری، قاسم جان‌بابایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و معاونان ایشان و جمعی از اعضای نظام پزشکی، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ساری، قاسم جان‌بابایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و معاونان ایشان و جمعی از اعضای نظام پزشکی، همچنین علی عباسی رئیس سازمان پزشکی قانونی مازندران ظهر امروز از بخش آنکولوژی و اطفال بیمارستان بوعلی ساری بازدید و به مناسبت روز جهانی کودک علاوه بر تقدیم گل و بسته‌های فرهنگی به کودکان این بخش‌ها، با آنها به گفت‌وگو پرداختند.

با توجه به اینکه در بخش آنکولوژی از بیماران مبتلا به سرطان و عوارض شیمی درمانی مراقبت‌های ویژه‌ای مانند شیمی درمانی و تزریق خون انجام می‌شود، علاوه بر پزشکان متخصص شاهد روانپزشکان هم بودیم.

با یکی دو نفر از مادران که به ترتیب چهار و دو سال است، فرزندشان را به طور مرتب به بیمارستان بوعلی ساری می‌آورند هم‌صحبت شدم، آنها از ارائه خدمات این بیمارستان رضایت داشتند، فقط از فضای کوچک گلایه‌مند بودند که البته دغدغه مسئولان بیمارستان نیز همین است.

جای شکرش باقی ‌است که موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی به نام «ماهک» در ضلع شمالی بخش آنکولوژی بیمارستان بوعلی در حال ساخت یک بیمارستان تخصصی است.

به اتفاق مسئولان، بازدید کوتاهی نیز از این بیمارستان داشتیم، اما پیشرفت فیزیکی 30 درصدی آن نشان می‌دهد که همه خیران استان مازندران در هر کجای دنیا هستند باید آستین همت بالا زده و در تکمیل بیمارستان سهیم باشند.

پیش از این نیز مدیرعامل انجمن خیران ماهک ضمن درخواست مشارکت و همراهی خیران برای تکمیل این پروژه اعلام کرده بود؛ تکمیل بیمارستان تخصصی سرطان در ساری نیاز به 7 میلیارد تومان هزینه دارد.

بخش پایانی برنامه امروز دانشگاه علوم پزشکی مازندران به مناسبت روز جهانی کودک، دیدار با کودکان بخش اطفال بیمارستان بوعلی بود.

انتهای پیام/86001/ب30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها