امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117377
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سیطره خارجی ها بر بازار بازی ایران، چالش بازی های رایگان  خارجی و اوضاع نابسامان ساخت بازی های موبایل ساخت داخل، آموزش ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سیطره خارجی ها بر بازار بازی ایران، چالش بازی های رایگان  خارجی و اوضاع نابسامان ساخت بازی های موبایل ساخت داخل، آموزش از طریق بازی های رایانه ای و بازی سازی ایرانی به سبک ایرانی در ویژه نامه رایانما مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

همچنین در این ویژه نامه، آخرین مطالب مربوط به اخبار موضوعات بازی و پویانمایی در اختیار خوانندگان قرار می گیرد.

وجود آسیب ها و فرصت ها در بازی های رایانه ای و همچنین لزوم نظارت والدین بر بازی های رایانه ای کودکان از دیگر مسائل مورد بررسی قرار گرفته در این ویژه نامه است.

این ویژه نامه به ارائه راهکارهایی برای باز شدن گره کور بازار داخلی بازی هایی ایرانی می پردازد. در این ویژه نامه بررسی یکی از بزرگترین معایب بازی های داخلی یعنی علت عدم استقبال از این بازی ها مورد بررسی قرار گرفته است.

یکی از نکات قابل توجهی که این شماره از رایانما به آن پرداخته است، حساسیت موضوع صهیونیسم جهانی و نفوذ آن در پیکره بازی های صادر شده از غرب می باشد.

این ویژه نامه فصلی در شمارگان 5000 نسخه و در 144 صفحه از امروز در کیوسک های روزنامه فروشی و مراکز معتبر توزیع قابل تهیه است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها