امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117379
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کاشان به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کاشان، در متن پیام استرکونیش لاروش خطاب به محمد

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کاشان به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کاشان، در متن پیام استرکونیش لاروش خطاب به محمد ناظم‌رضوی شهردار کاشان آمده است: با احترام بدین وسیله از جنابعالی بابت دعوت از اینجانب برای بازدید از کاشان و شرکت در مراسم سالیانه قالیشویان در مشهد اردهال تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی در این پیام با اشاره به حضور در مراسم قالیشویان، تأکید کرده است: عواطف جاری در این مراسم و همچنین اهمیت این آیین مذهبی و فرهنگی برای مردم کاشان و مناطق اطراف آن را احساس کردم.

مدیر دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران با ابراز خرسندی از حضور خود در کاشان تأکید کرده است: مایه مسرت اینجانب است که شکوه مراسم قالیشویان شناخته شده و در فهرست میراث فرهنگی و معنوی بشر یونسکو ثبت شده است.

لاروش همچنین با اشاره به بازدیدش از روستای تاریخی ابیانه و تپه‌های سیلک کاشان، خطاب به شهردار کاشان متذکر شده است: بازدید از میراث فرهنگی شهر زیبای شما فرصت گرانبهایی برای اینجانب فراهم کرد؛ از جمله بازدید از روستای تاریخی ابیانه و تپه‌های سیلک که هر دو در فهرست احتمالی برای ثبت در میراث فرهنگی یونسکو قرار دارند.

وی همچنین در پایان پیام خود با آرزوی موفقیت برای شهرداری کاشان در ارتقای گردشگری در این منطقه تصریح کرده است: در صورت نیاز به هر گونه کمکی از جانب یونسکو، اینجانب آماده گفت‌وگو و بررسی پیشنهادات شما هستم.

انتهای پیام/2406/ب/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها