امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117393
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، فریدون الهیاری اظهار کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از اداره روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، فریدون الهیاری اظهار کرد: این گروه که شامل 65 گردشگر با ملیت‌های اروپایی هستند، صبح امروز وارد اصفهان شدند.

وی اظهار کرد: این گروه 65 نفره گردشگر خارجی که از کشورهای استرالیا، فرانسه، انگلیس، آلمان، سنگاپور و اتریش هستند در اقامت یک روز و یک شب خود از بناهای تاریخی اصفهان شامل میدان امام، مسجد شیخ لطف‌الله، مسجد امام، عالی قاپو، چهلستون، پل‌های تاریخی و کلیسای وانک بازدید خواهند کرد.

گفتنی است، این گروه 13 مهر ماه وارد ایران شدند و در برنامه یک هفته‌ای با قطار ترکیه‌ای در ایران سفر می‌کنند و شهرهای تهران، یزد، اصفهان، شیراز و زنجان را می‌بینند و در پایان ایران را از مرز «رازی» با همان قطار ترک می‌کنند.

همچنین راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران بر اساس مذاکراتی با یک شرکت گردشگری خصوصی ایرانی، راه‌آهن مجارستان و همچنین یک شرکت گردشگری دیگر که زیر نظر بنیاد مستضعفان است و سفر گردشگران خارجی را به ایران برنامه‌ریزی کرده و همچنین مذاکراتی با راه‌آهن ترکیه، مجوزهایی را برای ورود یک قطار از ترکیه و تعدادی قطار دیگر از مجارستان به ایران صادر کرده است.

سفر با این قطارها از اروپا به ایران یک طرفه و فقط در قالب تور گردشگری امکان‌پذیر است.
انتهای پیام/2301/ر/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها