امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
۱۴:۴۶
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1174
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 325
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، این فیلم‌ساز ژانر اکشن و دلهره‌‌ که متولد مالزی و بزرگ شده کشور استرالیا است، از طرفداران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، این فیلم‌ساز ژانر اکشن و دلهره‌‌ که متولد مالزی و بزرگ شده کشور استرالیا است، از طرفداران مجموعه فیلم «سریع و آتشی» به حساب می‌آید.

مسئولان کمپانی یونیورسال که تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم پرفروش «سریع و آتشی» هستند، از دو هفته قبل مذاکرات جدی خود را با جیمز وان شروع کرده‌اند.

آنها دو هفته قبل به صورت رسمی اعلام کردند جاستین لین (کارگردان چهار قسمت آخر این مجموعه فیلم) در هفتمین قسمت «سریع و آتشی» با این پروژه همکاری نخواهد داشت.

مسئولان کمپانی یونیورسال بلافاصله پس از کنار گذاشته شدن جاستین لین از کارگردانی «سریع و آتشی» ،به صورت محرمانه مذاکره یا جیمز وان را شروع کردند.

جیمز وان که برای کارگردانی فیلم ترسناک و دنباله‌دار «اره» شهرت دارد، فیلم‌ «مجازات مرگ» و «توطئه» را هم در کارنامه خود دارد. فیلم دوم، سال قبل روی پرده سینماها بود.

این فیلم‌ساز به رسانه‌های گروهی گفته جاستین لین به خاطر قرارداد کاری برای ساخت یک فیلم دیگر (و هم زمانی آن با تولید «سریع و آتشی») نمی‌تواند پشت دوربین قسمت تازه «سریع و آتشی» قرار گیرد.

جیمز وان از جاستین لین تقدیر کرده و او را احیا کننده مجموعه فیلم «سریع و آتشی» لقب داده است. به اعتقاد وی، لین به این مجموعه فیلم جان تازه‌ای بخشید.

جاستین لین هم با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد از همکاری با مجموعه فیلم «سریع و آتشی» بسیار خشنود و هیجان‌زده است و از این که بخشی از این پروژه بود، افتخار می‌کند.

در عین حال، این فیلم‌ساز گفته است وقت آن رسیده بود که جای خود را به فیلم‌ساز جوان‌تری بدهد، تا وی حال و هوا و جان تازه‌ای به قصه این مجموعه فیلم بدهد.

با آنکه جیمز وان هنوز قرارداد همکاری با «سریع و آتشی 7» را امضا نکرده، ولی عوامل نزدیک به پروژه می‌گویند وی کارگردان قسمت بعدی این مجموعه فیلم اکشن و پرفروش خواهد کرد.

تازه‌ترین فیلم این کارگردان آسیایی تبار به نام «سوگند» ماه آینده به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود. ورا تارمیگا، پاتریک ویلسن و لی‌لی تیلور بازیگران این فیلم هستند.

«سریع و آتشی 6» به کارگردانی جاستین لین، تابستان امسال اکران عمومی می‌شود، از این فیلم به عنوان یکی از امیدهای اصلی جدول گیشه نمایش سینماها اسم برده می‌شود.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها