امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117421
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیسیون اتحادیه اروپا مخالفت خود با تصمیم ترکیه در پیوستن به این نهاد اروپایی را اعلام ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمیسیون اتحادیه اروپا مخالفت خود با تصمیم ترکیه در پیوستن به این نهاد اروپایی را اعلام کرد.

خبرگزاری انگلیسی «رویترز»، امروز چهارشنبه با اعلام این خبرگزارش کرد که کمیسون اتحادیه اروپا در بروکسل دلیل این اقدام را دخالت دولت ترکیه در امور قضایی این کشور اعلام کرده است.

کمیسیون اتحادیه اروپا اعلام کرده است که فساد دولت ترکیه به استقلال دستگاه قضایی ترکیه آسیب وارد کرده و حقوق مدنی را تضعیف کرده است.

بر اساس این گزارش، لحن تند کمیسیون اتحادیه اروپا شانس ترکیه برای عضویت در اتحادیه اروپا را تقریبا بعد از یک دهه مذاکره در این را کاسته است.

اتحادیه اروپا در ادامه بیانیه خود افزوده است که انجام گفت‌وگوهای بیشتر در زمینه امور قضایی و حقوق مدنی مسیر ترکیه برای عبور از این مشکل است.

کمیسیون اتحادیه اروپا همچنین ترکیه را به خاطر سختگیریهای شدید اینترنتی علیه شهروندانش مورد سرزنش شدید قرار داده است. گفتنی است، کشورهای ترکیه، منته‌نگرو، مقدونیه، آلبانی ، هرتزوگوین و کوزوو همگی در صدد پیوستن به اتحادیه اروپا هستند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها