امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117442
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اولین شماره از هفته‌نامه طنز و کاریکاتور «بزنگاه» که مازیار بیژنی صاحب امتیاز و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اولین شماره از هفته‌نامه طنز و کاریکاتور «بزنگاه» که مازیار بیژنی صاحب امتیاز و مدیر مسئول آن است و سردبیری آن نیز بر عهده شاهین کلانتری است شنبه 12 مهر روی پیشخوان روزنامه‌فروشی‌ها رفته و در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

این هفته‌نامه که موقتا به صورت دو هفته‌نامه منتشر خواهد شد آثاری از مازیار بیژنی، حمید نیازی، معصومه پاکروان، محمود محمد تبریزی، احسان آهنی، علیرضا آگاهی، رضا احسان‌پور، محمدصادق شهبازی، مهدی فرج‌اللهی، رضاواله اصفهانی، مهدی پور اسماعیلی، علیرضا پاکروان، محمدعلی رجبی و جمعی از نویسندگان و هنرمندان حوزه طنز را در خود دارد.
 
 علیرضا باقری در این شماره مطلب طنزی با عنوان «احوال تو چون میتی کومان است» نوشته که بخشی از آن در ادامه می‌آید: «آن آقازاده؛ آن که دارد پرونده‌های سرگشاده؛ آن که گویند از اموال دانشگاه آزاد کرد استفاده؛ آن نور چشمی خانواده؛آن که هست برای دفاع از خود آماده؛ آن که 60 میلیون دلار از شرکت توتال فرانسه در جیب نهاده!

آن که در موردش اظهارات متناقض دارند رسانه‌ها؛ آنکه جرمش اثبات شد در دادگاه کاناد؛ آن صاحب مدرک معادل دکترای انرژی‌زا؛ آن که در انتخابات مجلس هشتم می‌خواست بشود کاندیدا؛ ان که طرح دولت وحدت ملی را کرد اجرا؛ آن نماینده تام‌الاختیار در کمیته مشترک صیانت از آرا، آن که هدایت می کرد سایت جمهوریت را؛ آن که دست داشت در آشوب خیابان‌ها، آن که در 4 سال دولت نهم کرد حمایت مالی و اطلاعاتی از برخی رسانه‌ها؛ آن که به دادگاه احضار شد توسط دستگاه قضا؛ آن که پدرش گفته وزارت نفت کرده او را مبرا؛ آن که شکایت کرد از رئیس سازمان صدا و سیما!

آن که اواسط دولت سازندگی پایش به وزارت نفت باز شد، آن که به دلیل چالش‌هایی با دولت قبل فعالیت‌های انتخاباتی خود را کرد آغاز، آن که دارد قصه‌اش سر دراز، آن که می‌گوید رقابت برایش شده سندساز و دردساز؛

آن رئیس ستاد انتخابات پدر، آن که دستگیری همسرش شد برایش زنگ خطر، آن همنشین عطا‌الله مهاجرانی، محین و جمیله کدیور، آن که به لندن فرار کرد و گفت رفته سفر، آن که در مورد تحریم‌ها مکالمه می‌کرد با نیک آهنگ کوثر، آن که در قراردادهای نفتی نامش بود جونیور؛ آن که بود با اصلاح طلبان دم خور، آن مفت خور، آن که نگران بود روی کار بیاید یک دیکتاتور،

آن تحصیل کرده در مدرسه نیکان، آن مدیر عامل شرکت بزرگ «مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران»، آن که «کاف» گفت در تبلیغات انتخابات دور نهم پدرش هزینه کرد، 2 میلیارد تومان؛ آن که مدعی است ثروت خانواده‌اش نیست پنهان، ... آن طرف قرار داد شرکت های چند ملیتی استات‌اویل و توتال، آن مدعی برگزاری انتخابات در ایران با پول بیت‌المال، آن تبدیل کننده پول‌های سازمان بهینه‌سازی به دلار و ریال، آن در شرکت‌های اروپایی فعال، او که کیفرخواست پرونده اتهامی پرونده‌اش به اداگاه شد ارسال؛  ... آن که گذشات برای ورود میرحسین موسوی به صحنه انتخابات سنگ تمام، آن که در فرودگاه توسط نماینده دادستانی شد تفهیم اتهام، آن فرزند تشخیص مصلحت نظام ...»

در این شماره از علاقه‌مندان به همکاری دعوت شده تا آثار خود را به رایانامه این هفته‌نامه ارسال کنند. همچنین علاقه‌مندان به تهیه این نشریه با 50 درصد تخفیف می‌توانند با شماره 63487 تماس برقرار کنند. همچنین شماره بعدی این نشریه طنز شنبه 26 مهر روی پیشخوان روزنامه‌فروشی‌ها قرار خواهد گرفت. «بزنگاه» در 12 صفحه و با قیمت 1000 تومان در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها