امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117445
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،سینمای فرانسه با چهارده فیلم در این دوره از جشنواره بین‌اللملی فیلم کوتاه تهران حضور دارد که از این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،سینمای فرانسه با چهارده فیلم در این دوره از جشنواره بین‌اللملی فیلم کوتاه تهران حضور دارد که از این تعداد هشت فیلم در حوزه فیلم کوتاه داستانی ، پنج فیلم در حوزه سینمای فیلم کوتاه انیمیشن و یک فیلم در قالب مستند حضور دارند.

سه فیلم داستانی با نام های «سرزمین سوخته»به کارگردانی ژولین مینت، «دو نوازی پیانو» ساخته توماس اسکوهی ،«معجزه»ساخته ژولیت سوبریر و یک فیلم کوتاه انیمیشن با نام«برگ های پاییزی» ساخته کارلوس دی کارو الهو   در روز نخست جشنواره در تاریخ 22 مهرماه در سالن شماره یک پردیس سینما ملت نمایش داده می شود.

علاقمندان به سینمای فرانسه در روز دوم از جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به تماشای فیلم مستند«پرتوهای درگذشتگان» به کارگردانی یان پیر، فیلم داستانی «جنگل سیاه» ساخته لیدیا کاستلانو، فیلم انیمیشن «مردی که سرش را از دست داد» ساخته  فردجویو فیلم داستانی «زمین»  به کارگردانی الکسیس میکالیک می نشینند.

نمایش فیلم‌های فرانسوی حاضر در این جشنواره در روز سوم سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با فیلم های داستانی «پازل» به کارگردانی رمی روندو،« صلیب و پرچم» به کارگردانی سیریل بتارل و «به نام پسر» ساخته ایزابل گلی و همچنین دو فیلم انیمیشن «سمفونی میمون» به کارگردانی ماکسیم بودین و «خانه ای از گرد و غبار» ساخته ژان کلود روزک ادامه پیدا می کند.

پرونده سینمای فرانسه در سی ویکمین جشنواره فیلم کوتاه تهران با نمایش فیلم انیمییشن «به پیش!» ساخته پیریک باربین در ایران بسته می‌شود.

سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری حبیب ایل بیگی از تاریخ 22 تا 28 مهرماه به مدت 6 روز در پردیس سینما ملت برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها