امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117456
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،«علی جنتی» در اکران خصوصی فیلم «کاغذ خروس نشان» به کارگردانی مریم میلانی گفت: بسیار مناسبت خوبی است که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،«علی جنتی» در اکران خصوصی فیلم «کاغذ خروس نشان» به کارگردانی مریم میلانی گفت: بسیار مناسبت خوبی است که در روز جهانی کودک گردهم آمدیم تا ابراز همدردی کنیم با کودکان بی سرپرستی که نیاز به کمک و حمایت دارند.

وی گفت : متاسفانه در شرایطی زندگی می کنیم که کودکان زیادی در جهان مورد ظلم قرار می گیرند.همه انسان های فرهیخته و مسوولان باید نسبت به کودکانی که به دلیل جنگ، فقر یا تنگ دستی از آموزش و امکانات اولیه محروم هستند احساس مسئولیت داشته باشند.

جنتی با ابراز خرسندی از محتوای فیلم «کاغذ خروس نشان» و اینکه قرار است درآمد حاصل از فروش این فیلم به کودکان بی سرپرست اختصاص یابد، اظهار داشت: به سهم خودم از تلاش های مریم میلانی تشکر می کنم.

در این مراسم، گری لوئیس رییس دفتر سازمان ملل در تهران گفت: امشب فیلمی را با هم خواهیم دید که بر حمایت از کودکان بی سرپرست تکیه دارد.

لوییس با بیان اینکه این مسئولیت ما است تا کودکان را به عنوان رهبران آینده جامعه، به درستی تربیت کنیم تا بتوانند صلح را در دنیا برقرار کنند، اظهار داشت: روز جهانی کودک در سال جاری با شعار «سلام من کودک هستم» گرامی داشته می شود و بسیار خوب است که دولت ایران تصمیم گرفته است این روز را به یک هفته افزایش دهد.

وی خاطرنشان کرد من باور دارم که تک تک ما می توانیم فرهنگ صلح را گسترش دهیم و این مسئله از خانواده ها شروع می شود.

در پایان این مراسم مریم میلانی کارگردان فیلم کاغذ خروس نشان گفت: در این فیلم تلاش کرده ام، ادبیات خاص کودکان و سخن گفتن آنها را رعایت کنیم و آنها را یاری کنیم برای زندگی بهتر تلاش کنند.

وی با اشاره به شیرینی ها و سختی هایی که در طول ساخت فیلم پشت سر گذاشته است، گفت: گاهی برای خندیدن کودک، مدت زمان زیادی صبر می کردیم که این مسئله شیرینی و سختی های خاص خود را داشت.

در این مراسم هنرمندانی چون الناز شاکردوست، تهمینه میلانی، السا فیروزآذر، حسین مسافر آستانه رییس موسسه رسانه های تصویری، بهتاش فریبا، دانیال عبادی و شهرام پوراسد حضور داشتند.

گفتنی است فیلم «کاغذ خروس نشان» از امروز در سینماهی کشور به اکران عمومی در خواهد آمد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها