امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117467
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 141
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این برنامه، مهندس مهرزاد احسانی، مدیرکل حوزه آبریز فلات مرکزی ایران و دبیر کمیته ملی زاینده رود مهمان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این برنامه، مهندس مهرزاد احسانی، مدیرکل حوزه آبریز فلات مرکزی ایران و دبیر کمیته ملی زاینده رود مهمان برنامه خواهد بود و به پرسش های ثریا پیرامون نحوه مدیریت و حق آبه های مصرف شرب، صنعت و کشاورزی در استان های اصفهان، چهارمحال بختیاری و یزد و عوامل به وجود آورنده وضعیت کنونی در سه دهه گذشته، پاسخ خواهد داد.

همچنین در برنامه امشب ثریا، شبهات مطرح در مورد طرح های انتقال آب و توسعه صنعتی در این حوزه و چالش های آبی پیش روی فلات مرکزی ایران در سال های آینده و راه کارهای مدیریتی و بومی در جهت توسعه متوازن منطقه بررسی خواهد شد.

در این برنامه، مستند «رود بی پایان» با موضوع چگونگی استفاده از آب زاینده رود از بالا دست سد زاینده رود در استان چهارمحال تا تالاب گاوخونی در اصفهان، پخش خواهد شد.

برنامه ثریا همچنین امشب مستندی دیگر با نام «رودرو با شیطان» را با روایتی از نبردهای رو در روی ایران و آمریکا در خلیج فارس هم زمان با شهادت دلاور مردانی همچون نادر مهدوی و بیژن گرد که آن حماسه را آفریدند، ساعت 19:40 راهی آنتن شبکه اول سیما خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار