امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117485
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۸
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار احمدی مقدم شب گذشته با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری در خصوص مشارکت اجتماعی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار احمدی مقدم شب گذشته با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری در خصوص مشارکت اجتماعی مردم اظهارداشت: ما باید مشارکت اجتماعی را گسترش دهیم و خوشبختانه مردم نیز در این زمینه حضور خوبی داشتند.

وی افزود: در حوزه جرایم سایبری امروز بدون مشارکت مردم امنیت قابل تامین نیست.

فرمانده انتظامی ناجا با اشاره به اینکه گفتمان بین مردم و پلیس موجب افزایش اعتماد مردم به این نهاد انتظامی می‌شود،گفت: اگر مردم احساس کنند که پلیس حرف راست نمی‌زند ، حرف ما بی اعتبار خواهد شد.

احمدی مقدم در ادامه تصریح کرد: بدون شک انجام کارهای فرهنگی تاثیر زیادی بر معرفی پلیس بعنوان یک نهاد مطلوب دارد که در این راستا بخش‌های هنری و رسانه‌ای به خوبی با ما همراهی کرده‌اند و امروز بخش اجتماعی ما اگرچه جای کار دارد اما عملکرد خوبی داشته است.

وی در ادامه گفت: اگر ما بخواهیم مشکلات را فهرست کنیم ، مشکلات زیاد است اما وظیفه مدیران حل اینگونه مشکلات است.

احمدی مقدم با اشاره به ساماندهی مرزهای شرقی و غربی تا پایان امسال گفت: تا پایان سال تمامی مرزهای شرقی و غربی که عمده قاچاق مشروبات الکلی و مواد مخدر از این مرزها صورت می‌گیرد، ساماندهی خواهد شد.

وی افزود: ما در حال حاضر در نقطه صفر مرزی با گروه‌های مسلح درگیریم و دیگر کار به شهرها نمی‌کشد.

فرمانده انتظامی ناجا در ادامه سخنان خود در برنامه گفت‌وگو ویژه خبری در خصوص افزایش مدت خدمت سربازی اظهارداشت: کشور بزرگ است و نیازهای دفاعی فراوان، گاهی معافیت‌های موقت به سربازان داده می‌شد که ستاد کل این معافیت‌ها را محدود کرده تا نیاز یگان‌های دفاعی به سرباز را تامین کند.

وی با تاکید بر اینکه ما نمی‌خواهیم که اوقات جوان‌ها بابت افزایش مدت خدمت سربازی تلخ شود، گفت: در حال حاضر چاره‌ای نیست البته ما تا الان رفتار سختگیرانه با سربازان غایب و فراری نداشته‌ایم اما هزینه کسی که خدمت نمی‌کند را نباید یک داوطلب سربازی بپردازد.

وی تاکید کرد: ما مجری سیاستهای بخش دفاع هستیم اما تصمیم‌گیرنده نیستیم، من خودم دلم می‌خواست مدت سربازی کاهش پیدا کند اما چاره‌ای نیست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها