امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117497
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۱۸
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام سید حسن خمینی در جمع فرماندهان نیروی انتظامی در حرم امام (ره) با اشاره به ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت الاسلام سید حسن خمینی در جمع فرماندهان نیروی انتظامی در حرم امام (ره) با اشاره به روایت دو نعمت است که مجهول مانده است یکی سلامت و دیگری امنیت گفت: جامعه‌ای که سلامت و امنیت نداشته باشد هیچ چیز ندارد.

وی افزود: نعمت امنیت به عنوان یکی از مظاهر الهی نعمت بسیار بزرگی است و به حمدالله کشور ما در منطقه یک امنیت قابل قبولی دارد و هم اکنون یک نقطه اتکایی در جهان و منطقه است.

یادگار امام راحل اظهار داشت: جامعه اسلامی همانطور که امن است باید سالم باشد و باید دردهای ظاهری و باطنی جامعه برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه باید ظواهر اسلامی در جامعه رعایت شود، گفت: جامعه‌ای که ظواهر اسلامی در آن رعایت نشود جامعه صحیح و سالم نیست.

حجت الاسلام خمینی گفت: جامعه‌ای که دسترسی آن به مواد مخدر زیاد است، فقر در ان وجود دارد، احساس پارتی بازی، ظلم و دوگانگی رفتار دارد و کرامت‌های انسانی در آن خدشه دار شود جامعه‌ای مطلوب و اسلامی نیست.

یادگار امام راحل افزود: یکی از عوامل امنیت‌زا فرهنگ غیر خشن مردم ایران است و جامعه‌ای اسلامی است که افراد آن سلامت تن و امنیت روان داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار