امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۲۳:۰۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1175
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 294
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، در نامه رییس سازمان بهزیستی خطاب به «مهدی فرجی» آمده است: فرهنگ دینی و ملی ما احترام به عناصر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، در نامه رییس سازمان بهزیستی خطاب به «مهدی فرجی» آمده است: فرهنگ دینی و ملی ما احترام به عناصر طبیعت و محیط زیست را همواره مورد تکریم قرار داده است و در این میان یکی از عواملی که باعث حفظ محیط زیست می‌شود فرهنگ‌سازی برای انسان امروز و آموزش برای نسل‌های آینده است و رسانه‌ها و صد البته رسانه ملی در این فرهنگ‌سازی سهم به سزایی دارد.

وی در ادامه افزود: در نوروز امسال خوشبختانه شبکه یک سیما توانست با برجسته‌سازی فرهنگ محیط زیست در قالب مستندهای دیدنی و توجه ویژه در سریال جذاب نوروزی «پایتخت2» در بستری فانتزی، مسائل زیست محیطی را به نحو شایسته‌ای به تصویر بکشد و گفتمان حفاظت از محیط زیست و طبیعت را به زیبایی نمایش دهد.

مشاور رییس جمهور در پایان نامه خود آورده است: اینجانب مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی و سایر همکاران و دست اندرکاران شبکه یک سیما در زمینه فرهنگ سازی حفظ محیط زیست تقدیم می‌دارم و برخود فرض می‌دانم این تلاش و ممارست را ارج نهم. امید که در راه اعتلای فرهنگ کشور اسلامی‌مان بیش از پیش موفق و مؤید باشید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها