امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117524
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۳۵
تعداد بازدید: 56
غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به پرسشی مبنی بر ...

غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه شما از تدوین درسنامه‌ای برای دانشگاهیان با موضوع ادبیات انقلاب اسلامی خبر داده‌اید، آیا کتابی برای سایر مقاطع تحصیلی نیز درنظر گرفته خواهد شد؟ بیان داشت: ما با وزارت آموزش و پرورش آمادگی داریم تا همکاری کنیم که نمونه‌های مناسب در کتاب‌های درسی جا بگیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا آموزش و پرورش پیشنهاد یا درخواستی به فرهنگستان زبان فارسی ارائه کرده است، گفت: در حال حاضر نمونه‌هایی وجود دارد ولی می‌توانیم تجدیدنظری هم در آنها کنیم تا اگر بهبودی در نمونه‌های موجود ممکن باشد، کمک کنیم.

حداد عادل در پاسخ به پرسشی دیگر که ارزیابی شما از میزان توجه آموزش و پرورش به محتوای کتب درسی با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس چیست؟ بیان کرد: ارزیابی که مبتنی بر یک سنجش دقیق و آماری باشد ندارم، به همین جهت از اظهارنظر خودداری می‌کنم.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار