امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117535
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۳۵
تعداد بازدید: 81
محمدحسن آصفری دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ...

محمدحسن آصفری دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به حادثه تروریستی امروز صبح شهر مرزی سراوان گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این حادثه تروریستی را در جلسه آتی خود بررسی و مورد پیگیری قرار خواهد داد.
وی افزود: پیش از این نیز کمیسیون امنیت ملی مجلس جلساتی را با حضور مقامات وزارت کشور در خصوص امنیت مناطق مرزی سراوان برگزار کرده و مقامات وزارت کشور گزارشات خود را در این ارتباط به کمیسیون ارائه کرده‌اند.
دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: از وزارت امور خارجه می‌خواهیم تا تذکرات لازم در خصوص نفوذ تروریست‌ها به کشور از خاک پاکستان را به این کشور بدهد و البته ما خود از طریق امنیتی و سیاست خارجی این موضوع را مورد پیگیری قرار خواهیم داد.
آصفری خاطرنشان کرد: جریانات تروریستی باید از سرنوشت ریگی و برادرش درس بگیرند و بدانند که جمهوری اسلامی ایران برخوردی جدی خواهد کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها