امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117539
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۳۵
تعداد بازدید: 29
فرامرز نقیبی عضو شورای شهر ساری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به مناسبت افتتاح بزرگترین پارک تفریحی توریستی شمال ...

فرامرز نقیبی عضو شورای شهر ساری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به مناسبت افتتاح بزرگترین پارک تفریحی توریستی شمال کشور در این شهر گفت: این پارک از زمان کلنگ‌زنی دقیقا به فاصله 100 روز در زمینی به مساحت 35 هکتار و با صرف 15 میلیارد تومان هزینه امروز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح می‌شود.

وی در مورد درآمدزایی این پارک گفت: شهرداری ساری بیشتر به دنبال رفاه مردم بوده و با هدف بازگشت سرمایه از این پارک بهره‌برداری نمی‌کند.

عضو شورای شهر ساری با تاکید بر اینکه تامین بودجه احداث این پارک که موسوم به پارک ملل تجن است صرفا توسط شهرداری ساری صورت گرفته و بخش خصوصی هیچگونه سرمایه‌گذاری در آن نداشته است، گفت: در این دریاچه جزیره‌ای به مساحت 2 هزار متر احداث شده که کوچکترین جزیره کشور است و شبیه آن را من صرفا در کشور روسیه دیده‌ام.

نقیبی از آغاز به کار فاز دوم پارک ملل تجن به مساحت 360 هکتار خبر داد و بیان کرد: اگر امروز رئیس مجلس قول همکاری در مورد تامین بودجه آن را به ما بدهد با کمک دولت می‌توانیم این مساحت را به فاز اول اضافه کنیم.

عضو شورای شهر ساری گفت: بیشتر زمین‌های بزرگترین پارک تفریحی توریستی شمال کشور متعلق به اداره آبیاری ساری است که به مدت 90 سال در اجاره شهرداری می‌باشد و علاوه بر آن بعضی قطعات را نیز از مالکین خریداری کرده است.

به گزارش فارس در جریان سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به این شهر علاوه بر پارک ملل تجن، پارک بزرگ اتحاد نیز توسط وی افتتاح می‌شود و از فاز اول میان گذر شمالی و زیرگذر ارتباط شمال به جنوبی ساری نیز بهره‌برداری خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها