امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117540
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۳۵
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به مازندران، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل در جریان سفر یک روزه خود به ...

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به مازندران، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل در جریان سفر یک روزه خود به این استان، پارک ملل تجن بزرگترین پارک تفریحی-توریستی شمال کشور را افتتاح کرد.

این پارک از زمان کلنگ‌زنی در فاصله 100 روز در زمینی به مساحت 35 هکتار و با صرف 15 میلیارد تومان هزینه امروز با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

شهرداری ساری بیشتر به دنبال رفاه مردم بوده و با هدف بازگشت سرمایه از این پارک بهره‌برداری نمی‌کند.

تأمین اعتبار احداث این پارک که پارک ملل تجن نامگذاری شده، صرفاً توسط شهرداری ساری صورت گرفته و بخش خصوصی هیچگونه سرمایه‌گذاری در آن نداشته است، در این دریاچه جزیره‌ای به مساحت 2 هزار متر احداث شده که کوچکترین جزیره کشور است.

بیشتر زمین‌های بزرگترین پارک تفریحی-توریستی شمال کشور متعلق به اداره آبیاری ساری است که به مدت 90 سال در اجاره شهرداری است و علاوه بر آن بعضی قطعات را نیز از مالکین خریداری کرده است.

به گزارش فارس، در جریان سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به استان مازندران، علاوه بر پارک ملل تجن، پارک بزرگ اتحاد نیز توسط وی افتتاح خواهد شد و از فاز اول میان‌گذر شمالی و زیرگذر ارتباط شمال به جنوبی ساری نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها