امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۷:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117551
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۰۴
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن انفجار تروریستی اخیر در صنعا که موجب کشته و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن انفجار تروریستی اخیر در صنعا که موجب کشته و زخمی شدن ده‌ها انسان بیگناه شد، با خانواده‌های قربانیان این اقدام کور و غیر انسانی ابراز همدردی کرد.

افخم با اشاره به توافق اخیر بین رئیس جمهور یمن و نمایندگان معترضان پایبندی همه طرف‌ها نسبت به توافق به عمل آمده را بسیار مهم خواند.

وی خاطرنشان کرد: هوشمندی مردم یمن و همراهی و همفکری همه طرف‌ها در روند سیاسی، ریشه پدیده شوم تروریسم را در این کشور خواهد خشکاند.

امروز در استان «حضرموت» یمن،  عناصر القاعده در «المکلا» و صحرای «العبر» 2 انفجار تروریستی انجام دادند که طی آن بیش از 20 نظامی ارتش این کشور کشته شدند و 13 تن زخمی شدند.

پیش از آن نیز یک انتحاری القاعده با بستن کمربند امنیتی، خود را در نزدیکی یک ایست بازرسی و محل تجمع انصارالله یمن در «صنعا» پایتخت یمن منفجر کرد که به گزارش وزارت بهداشت یمن، 47 نفر کشته و بیش از 70 تن زخمی شدند.

این انفجار انتحاری در میدان «التحریر» صنعا که مرکز اعتراض‌های مردمی و انقلابیون یمن است، صورت گرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها