امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117559
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در حاشیه تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل ضمن تبریک به ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی صبح امروز در حاشیه تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل ضمن تبریک به مناسبت عید سعید غدیر و هفته نیروی انتظامی گفت: این نشست سالانه ما در حرم مطهر حضرت امام در هفته نیروی انتظامی تجدید میثاقی با آرمان‌های حضرت امام است.

وی افزود: امام شناسنامه انقلاب است و تا ابد خواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی درباره واقعه غدیر خم نیز گفت: عید سعید غدیر اکمال دین و اتمام نعمت است. و انحراف از جریان غدیر عاشورا را آفرید و باعث شد قرن‌ها اسلام از مسیر خود خارج شود.

احمدی مقدم تصریح کرد: نتیجه این انحراف این شد که سال‌ها جباران بر جهان حکومت کنند.

وی تأکید کرد: در بلندی جایگاه امام همین بس که بعد از چهارده قرن توانست نهضت اسلام را به سرانجام برساند و غدیر را دوباره احیا کند.

فرمانده ناجا گفت: فرمایشات امام از آنجایی که الهی است جاودانه می‌ماند و محدود به زمان و دوره خاصی نیست.

فرمایشات امام به عنوان روح انقلاب در کالبد این کشور در جریان است و تمام تلاش رهبری این است که پرچم این حرکت ادامه دار باشد و به دست صاحب اصلی آن برسد.

احمدی مقدم تأکید کرد: اگر استقلال نباشد آزادی معنا ندارد و آزادی بعد از استقلال به آرمغان اورده شد. جمهوری اسلامی دو هدیه حضرت امام به این کشور بود.

وی گفت: مردم امامت امام و حرکت اسلامی را اختیار کردند و این دو به مردم تحمیل نشد و این مسیر همچنان ادامه دارد. هر روزی که از این انقلاب می‌گذرد ما تأثیر وجود امام و رهبری را بیشتر حس می‌کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی پاسدار این انقلاب است و ناجا مسیرش قطعا از کربلا می‌گذرد و به حرم مطهر امام ختم می‌شود.

وی افزود: عنصر اصلی که موجب رشد سازمان می‌شود دانش و آگاهی به مسائل دینی است.
 
سردار احمدی مقدم افزود: اگر پلیس می‌خواهد ناهی از منکر باشد باید خود آمر به معروف باشد.
 
وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در مبارزه با فساد اقتصادی جدی است، تصریح کرد: نیروی انتظامی در سنجش سلامت سازمانی پیش‌قدم شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها