امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117560
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار تقی مهری رئیس پلیس پیشگیری ناجا در سومین گردهمایی بزرگ موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی(انتظام) گفت: امروز بیش از ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار تقی مهری رئیس پلیس پیشگیری ناجا در سومین گردهمایی بزرگ موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی(انتظام) گفت: امروز بیش از ۴۵ هزار نفر در عرصه‌های مختلف خدمات حفاظتی و مراقبتی فعالیت می‌کنند که عرصه فعالیت این موسسات بخشی از امنیت کشور را تأمین می‌کند.

وی افزود: این موسسات براساس برنامه چهارم توسعه ایجاد شده‌اند و از زمانی که وارد عرصه نظم و امنیت کشور شده‌اند همکاری بسیار خوبی را در سطح جامعه شاهد هستنیم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: هدفی که ما در ناجا دنبال می‌کردیم مشارکت مردمی در عرصه نظم و امنیت بود که امروز شاهد تحقق آن هستیم.

سردار مهری با اشاره به اینکه نقش این موسسات نسبت به گذشته پررنگ‌تر شده است گفت: حتی این موسسات به صورت حفاظت مسلحانه نیز در برقراری نظم و امنیت فعالیت می‌کنند.

وی تصریح کرد: ما در تدوین برنامه ششم می‌توانیم برای نقش بیشتر موسسات حفاظتی و مراقبتی در عرصه نظم و امنیت برنامه‌ریزی کنیم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: با توجه به اینکه عمر کوتاهی از تآسیس این موسسات می‌گذرد اما عملکرد خوبی را از سوی انها شاهد بوده‌ایم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها