امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117561
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام بهرامی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در مراسم تجدید میثاق کارکنان نیروی

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام بهرامی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در مراسم تجدید میثاق کارکنان نیروی انتظامی با امام راحل ضمن تبریک دهه ولایت، عید غدیر خم و هفته نیروی انتظامی گفت: یکی از وظایف انسانی و الهی ما شکرگزاری در برابر نعمات الهی است. این همه پیشرفت و وجه عزتمند را در ابتدا باید از خدا بدانیم و در نگهداری و حفظ آن کوشا باشیم و امام هم همواره به این نکته تأکید داشتند.

وی با اشاره به اینکه قرآن یکی از نعمت‌هایی است که خداوند به ما عطا فرموده، گفت: نیروی انتظامی همواره پاسدار این نعمت الهی است و امسال در مسابقات قرآن حدود 40 هزار نفر از نیروی انتظامی شرکت کردند که  366 نفر آنها به مسابقات نهایی در مشهد مقدس راه یافتند.

بهرامی اظهار کرد: بعضی از نعمت‌ها کلید باز شدن درب نعم دیگر می‌شود و رأس این نعمت‌ها ولایت و رهبری است و امام راحل در رأس این نعمت‌ها قرار دارد.

وی افزود: امام ما را به فهم قرآن و الهام گرفتن از آن و اسلام ناب محمدی هدایت کرد. امام جامعه را متحد کرد و به ما درس مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن را داد. امام به ما عزت، اعتماد به نفس و سرافرازی داد.

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی با بیان اینکه حال شکر این نعمت‌های الهی چیست و چگونه است، گفت: شکر این نعمت‌ها اینگونه است که ببینیم امام و مقام معظم رهبری از ما چه می‌خواهد.

وی در بیان انتظارات امام راحل از ملت ایران اظهار داشت: اولین نکته‌ای که حضرت امام از ما انتظار داشته است حفظ نظم تشکیلاتی است و دومین انتظار امام حفظ حکومت اسلامی است که امام فرمودند این حکومت اسلامی ارث شهداست و حفظ نظام از اوجب واجبات است.

بهرامی ادامه داد: نکته سوم ایستادگی و مقاومت در مقابل استکبار جهانی است و ایمان، توکل به خدا و روحیه جهادی است که می‌تواند نظام را حفظ کند.

وی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از انتظارات امام رعایت اخلاق اسلامی است. تفاوت نیروی انتظامی در ایران با پلیس دیگر کشورها در حفظ و رعایت اخلاق اسلامی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تصریح کرد: قانونمداری و رعایت قانون، حفظ و رعایت حقوق شهروندی، رعایت امنیت و عدالت، بصیرت، هوشیاری و همواره در صحنه حضور داشتند از دیگر انتظارات امام راحل است که نیروی انتظامی در تمام اینها سرآمد و پیشرو است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها