امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117570
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
حسن ضیاالدینی، مدیر کل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌‍وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به ...

حسن ضیاالدینی، مدیر کل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌‍وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «آیا قرص آهن امسال در بین دانش‌آموزان توزیع خواهد شد؟»، اظهار داشت: در زمینه قرص آهن مشکلی نداریم و این کار با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می‌شود.

وی در خصوص تعداد قرص‌های توزیعی آهن گفت: تعداد قرص‌های آهن بر اساس نیاز دانش‌آموزان است و با توجه به آماری که وجود دارد قرص آهن توزیع می‌شود.

ضیاالدینی تأکید کرد: قرص آهن در بین دانش‌آموزان دختر دبیرستانی توزیع می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا قرار است که تمام دختران دانش‌آموز متوسطه تحت پوشش قرار گیرند؟»، خاطرنشان کرد: اگر اعتبار موضوع قرص آهن تأمین شود این کار انجام می‌شود.

مدیر کل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش افزود: با توجه به اینکه فقر آهن در بین دانش‌آموزان دختر شایع است اگر اعتبار آن در نظر گرفته شود آماده اجرای آن هستیم.

ضیاالدینی تصریح کرد: این برنامه با هماهنگی وزارت بهداشت انجام می‌شود، اما هماهنگی‌های داخل مدرسه آن با آموزش و پرورش است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها