امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117576
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، انوشیروان محسنی‌بندپی ‌پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح پژوهشکده آینده‌پژوهی سلامت استان کرمان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، انوشیروان محسنی‌بندپی ‌پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح پژوهشکده آینده‌پژوهی سلامت استان کرمان اظهار داشت: آینده‌پژوهشی یکی از اولویت‌های حوزه سلامت است.

وی بیان داشت: با توجه به تغییر بیماری، ورود تکنولوژی و ظهور بیماری‌های نوپدید باید راه و روشی را به کار گیریم که بتوانیم از منابع موجود صیانت و حفاظت کنیم.

مدیرعامل بیمه سلامت ایران ادامه داد: اینکه نگاه سلامت‌محوری جایگاه خود را در بیمه باز کند، یک فرصت است و باید از این فرصت استفاده کنیم.

محسنی‌بندپی افزود: در ماموریت جدید سازمان بیمه سلامت به افزایش پوشش کمی و کیفی، بسته خدمتی سلامت و برخورداری عادلانه آحاد جامعه از سلامت توجه شده است.

وی با بیان اینکه افراد متخصص تیم مدیریت به‌کار گرفته شود تا کارهایی انجام شود که اثربخشی بیشتری دارد، عنوان کرد: حفاظت از منافع عمومی کشور و هزینه از جیب مردم بر دوش ما بوده و باید در این زمینه ورود کنیم.

محسنی‌بندپی اضافه کرد: اگر خودمان را در مسیر علمی قرار ندهیم، دچار عقب‌ماندگی می‌شویم که شاید قرن‌ها نتوانیم آن را جبران کنیم.

وی بیان داشت: نقشه راه نظام سلامت ایران باید تدوین شود تا منافع آن جامعیت و اثربخشی بیشتری را برای مردم ایجاد کند.

انتهای پیام/80019/ب20/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها