امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117581
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نهمین اجلاس شورای عالی استان‌ها پیش از ظهر امروز با حضور اکثریت اعضا و حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور و به ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نهمین اجلاس شورای عالی استان‌ها پیش از ظهر امروز با حضور اکثریت اعضا و حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی دادستان کل کشور و به ریاست مهدی چمران رئیس شورای استان‌ها در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جلسه سه موضوع در دستور کار اعضای شورای استان‌ها قرار گرفت که از آن جمله می‌توان به بررسی طرح دو فوریتی اصلاح ماده (20 مکرر) آئین‌نامه مالی شهرداری‌ها- طرح الحاق یک تبصره به ماده (یک) آئین‌نامه داخلی شورای اسلامی شهرستان و طرح الحاق یک تبصره به ماده (یک) آئین‌نامه داخلی شورای اسلامی بخش اشاره کرد که در نهایت پس از اصلاحاتی در ماده واحده طرح‌ها، 3 موضوع فوق به تصویب اعضا رسید.

به گزارش فارس متن ماده واحده و تبصره‌های طرح‌های دوفوریتی که امروز به تصویب اعضای شورای عالی استان‌ها رسید به شرح زیر است.

طرح دوفوریتی اصلاح ماده (20 مکرر) آئین‌نامه مالی شهرداری‌ها

ماده واحده:

متن ماده (20 مکرر) الحاقی مورخ 18/10/1380 و اصلاحی مصوب 3/3/1388 آئین‌نامه مالی شهرداری‌ها به شرح ذیل اصلاح می‌شود:

ماده 20 مکرر- حدنصاب‌های تعیین شده در  ماده (1) بندهای «الف»‌، «ب» و «ج»‌ماده (4) و قسمت اخیر ماده (16) و ماده (20) این آئین‌نامه متناسب با شرایط اقتصادی کشور و به نسبت جمعیت شهر و درجه شهرداری آن بنا به پیشنهاد مشترک وزارت کشور و شورای عالی استان‌ها و یا هر یک از آنها با تصویب هیات وزیران قابل تجدید نظر خواهد بود.

طرح الحاق یک تبصره به عنوان تبصره «2» به ماده (1) آئین‌نامه داخلی شورای اسلامی شهرستان

ماده واحده:

یک تبصره به عنوان تبصره 2 به ماده یک آئین‌نامه داخلی شورای اسلامی شهرستان الحاق و عنوان تبصره ذیل این ماده به تبصره یک تغییر می‌یابد.
تبصره 2 الحاقی:

فرمانداری مکلف است محل مناسب و امکانات لازم را جهت تشکیل جلسات شورا و استقرار دبیرخانه در اختیار شورای اسلامی شهرستان قرار دهد.

طرح الحاق یک تبصره به ماده (1) آئین‌نامه داخلی شورای اسلامی بخش

تبصره الحاقی:

بخشداری مکلف است محل مناسب و امکانات لازم را جهت تشکیل جلسات شورا و استقرار دبیرخانه در  اختیار شورای اسلامی بخش قرار دهد.

به گزارش فارس در این جلسه مراسم تحلیف سیف‌الله شهیدی نماینده استان مرکزی برگزار شد ضمن این که دهمین اجلاس شورای عالی استان‌ها در تاریخ‌های بیستم و بیست و یکم آبان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها