امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117588
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم معارفه محمود اسلامیان مدیر عامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری با حضور ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم معارفه محمود اسلامیان مدیر عامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری با حضور ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونین این وزارتخانه برگزار شد.

اسلامیان افزود: سالها در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی فعالیت داشته‌ام و همواره تلاش کرده‌ام که به نحو شایسته‌ای از عهده مسئولیت‌هایی که داشته‌ام برآیم.

وی تاکید کرد: یک مدیر شایسته باید بتواند از توان افراد در حوزه فعالیت خود یاری بگیرد و بی تردید از همکارانی که دارای تجربه‌های ارزشمندی هستند در این زمینه یاری خواهم گرفت.

اسلامیان ادامه داد: ضروری است در جهت ارتقا بهره وری منابع صندوق بازنشستگی تلاشهای بیشتری صورت گیرد.

به گفته وی، رقابت در اقتصاد حرف نخست را می‌زند و در خصوص اموال صندوق بازنشستگی مسئول هستیم زیرا این اموال متعلق به افراد زحمتکش جامعه است.

مدیر عامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری گفت: همچنین باید طوری مدیریت کنیم که وقتی کار را به دیگری می‌سپاریم در پیشگاه پروردگار و مردم سربلند باشیم.

اسلامیان تاکید کرد: از تلاش همه مدیرانی که بخواهند برای تحقق ارتقا بهره وری اموال صندوق بازنشستگی کشوری همکاری کنند، استقبال می‌کنم.

مدیر عامل جدید صندوق بازنشستگی کشور اظهار امیدواری کرد، فضایی در سازمان ایجاد شود که همکاری صادقان‌ ای میان همکاران و مدیران این صندوق توسعه یابد.

وی یادآور شد: برخی از افرادی که در صنعت فولاد کشور خدمت می‌کنند کار بسیار دشواری را برعهده دارند. کار بر روی برخی از کوره‌ها شاید یک ماه هم دشوار باشد اما این افراد 20 سال است که در این قسمت‌ها کار می‌کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار