امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117595
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، کاخ ریاست جمهوری افغانستان امروز(پنجشنبه) با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد «اشرف‎غنی ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، کاخ ریاست جمهوری افغانستان امروز(پنجشنبه) با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد «اشرف‎غنی احمدزی» رئیس جمهور افغانستان از زندانیان پلچرخی کابل دیدار کرده است.

بر اساس این اطلاعیه، رئیس جمهور افغانستان از ساعت 9 الی 11 شب گذشته به زندان رفته و با زندانیان گفت‎وگو کرد و مشکلات آن‎ها را شنید

اشرف‎غنی پس از شنیدن مشکلات زندانیان به دادستان‎های افغان هشدار داد، پرونده‎های تمام زندانیان را تا یک هفته دیگر بررسی کرده و به ریاست جمهوری بفرستند، در غیر آن صورت تمام دادستان‎ها محاکمه خواهد شد.

رئیس جمهور افغانستان شب گذشته همچنین اعلام کرد، کسانی که به جرم کشتن کودکان، زنان، نیروهای امنیتی و دفاعی در زندان هستند بر اساس قوانین این کشور با آن‎ها برخورد سختی خواهد شد.

اشرف‎غنی احمدزی درحالی از زندان مرکزی افغانستان دیدار کرد که در نخستین سخنرانی خود پس از انجام مراسم تحلیف اعلام کرده بود که عدالت قضایی را در این کشور نهادینه کرده و دادستانی کل این کشور را از وجود فساد اداری پاکسازی خواهد کرد.
انتهای پیام/ز
مشرف

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها