امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117604
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش حامیان انقلاب 14 فوریه بحرین پشتیبانی کامل خود از همه‌پرسی مردمی در این کشور و حق ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش حامیان انقلاب 14 فوریه بحرین پشتیبانی کامل خود از همه‌پرسی مردمی در این کشور و حق تعیین سرنوشت به دست خود مردم را اعلام کرد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری «14 فوریه»، جنبش مذکور از تمامی مردم، جمعیت‌های سیاسی معارض و کلیه شخصیت‌های ملی و مردمی خواست انتخابات پارلمانی پیش‌رو را که قرار است در ماه نوامبر برگزار شود، تحریم کنند.

پیش از این پادشاه بحرین زمان برگزاری انتخابات پارلمانی را ۲۲ نوامبر اعلام کرده بود (جزئیات بیشتر).

جنبش حامیان انقلاب 14 فوریه در ادامه انتخابات پارلمانی را یک اقدام نمایشی از طرف آل خلیفه توصیف کرد و افزود کسانی که به عنوان نامزد دراین انتخابات شرکت می‌کنند همسو با آل خلیفه هستند و برای منافع شخصی خود در این انتخابات نامزد می‌شوند.

پیش از این نیز چندین جمعیت و جریان سیاسی و گروه‌های بحرینی با ارسال نامه‌ای به شاه بحرین، اعلام کردند که برگزاری انتخابات بدون ایجاد وفاق و توافق ملی، دودستگی و اختلاف در کشور را افزایش می‌دهد (جزئیات بیشتر).

بحرین این روزها شاهد تظاهرات و فعالیت‌های گونان معارضان این کشور برای مشارکت فعال در همه‌پرسی مردمی و تحریم انتخابات سوری پارلمانی این کشور است. لندن نیز شاهد تجمعی در حمایت از همه‌پرسی مردمی و محکومیت آل خلیفه و تاکید بر پایان حکومت پادشاهی این کشور بود.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها