امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117617
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از سفر دولت توافق ملی فلسطین به غزه گروه‌های مختلف فلسطینی به این هیئت خوشامد گفتند و ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از سفر دولت توافق ملی فلسطین به غزه گروه‌های مختلف فلسطینی به این هیئت خوشامد گفتند و ابراز امیدواری کردند این سفر در حل سریعتر مشکلات غزه مفید باشد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری «معا»، «خالد البطش» از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن خوشامد به دولت توافق ملی فلسطین گفت که این سفر منجر به تقویت وحدت ملی و پایان اختلافات و نیز از بین رفتن آثار پس از جنگ در غزه خواهد شد.

البطش بر اصرار جنبش جهاد اسلامی بر وحدت ملی تاکید کرد و افزود که دشمن نتوانست در خلال جنگ 50 روزه اراده ملت فلسطین را بشکند. وی در ادامه گفت که دامن زدن به اختلافات فقط باعث تاخیر بازسازی غزه و ادامه رنج مردم این منطقه خواهد بود.

البطش سپس از دولت توافق ملی خواست آنچنان که شایسته مردم غزه است به وظایف خود در قبال آنها عمل کند.

«اسماعیل هنیه» نائب رئیس دفتر سیاسی حماس نیز در یک کنفرانس خبری مشترک با رامی الحمدالله وحدت نهادهای (دولت) فلسطینی را مهمترین وظیفه دولت توافق ملی اعلام کرد و افزود که دیدار دولت توافق ملی از غزه اختلافات را به پایان خواهند رساند.

وی درادامه گفت: جنگ اسرائیلی علیه نوار غزه منافع مقاومت در جدایی کرانه باختری از نوار غزه را هدف قرار داده بود که ناکام ماند.

هنیه تاکید کرد که چشم مردم کرانه باختری و نوار غزه به این سفر و نتایج آن دوخته شده است.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها