امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117622
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک عضو کمیته تحقیق و تفحص از بدهی‌های «بابک زنجانی» میلیاردر ایرانی می‌گوید که «رضا ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک عضو کمیته تحقیق و تفحص از بدهی‌های «بابک زنجانی» میلیاردر ایرانی می‌گوید که «رضا ضراب» (صراف) تاجر مقیم ترکیه قطعا در فعالیت‌های اقتصادی زنجانی نقش داشته است.

«امیرعباس سلطانی» نماینده مجلس شورای اسلامی که با پایگاه خبری بلومبرگ مصاحبه کرده، با بیان اینکه نتایج تحقیقات وجود روابط میان زنجانی و ضراب را تائید کرده، گفته است که ضراب به بابک زنجانی کمک کرده است تا سرمایه‌های خود را از کشور خارج کند.

آقای سلطانی با اشاره به اطلاعاتی که در رابطه با این پرونده در اختیار دارد، در مصاحبه‌ای که دو روز قبل در تهران صورت گرفته، گفته است که ضراب به طور کامل درگیر این مسئله بوده و «قطعا» در تلاش‌های زنجانی برای سرمایه‌گذاری در خارج از ایران، نقش داشته است.

با این حال «سیدا یلدیریم» وکیل آقای ضراب روز 25 اوت نقش وی در فعالیت‌های زنجانی را رد و عنوان کرده بود که اتهامات وارد شده علیه وی «کاملا بی‌معنی» است.

آقای سلطانی با بیان اینکه انتشار شواهد به به روند بررسی پرونده لطمه می‌زند، از انتشار جزئیات بیشتر در رابطه با روابط ضراب و زنجانی خودداری کرده است.

وی با این حال از برنامه خود برای سفر به ترکیه خبر داده و گفته است که در آنکارا با نزدیکان به زنجانی دیدار می‌کند تا اطلاعات بیشتری در رابطه با انتقال مبالغ مالی به دست آورد.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها