امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117626
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، عملیات نیروهای ارتش سوریه در منطقه «جوبر» واقع در دمشق امروز پنج‌شنبه نیز ادامه یافت و ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، عملیات نیروهای ارتش سوریه در منطقه «جوبر» واقع در دمشق امروز پنج‌شنبه نیز ادامه یافت و ارتش سوریه از چندین محور به سرعت درحال پیشروی در این منطقه هستند.

براساس گزارش منابع میدانی سوری نیروهای ارتش سوریه با همکاری نیروهای دفاع ملی موفق شدند، پیشروی گسترده‌ای را در عمق این کوی محقق کنند، به گونه‌ای که می‌توان گفت، هم اکنون بخش اعظم این منطقه در کنترل ارتش سوریه است و روحیه و معنویات گروه‌های مسلح مستقر در این منطقه به فرماندهی گروه تروریستی موسوم به «جیش الاسلام» به سرکردگی «زهران علوش» به شدت تضعیف شده و صفوف آنها درحال فروپاشی است.

این منابع تسلط کامل ارتش سوریه بر این منطقه را نفی اما تاکید کردند که بخش‌های گسترده‌ای از جوبر تحت کنترل ارتش سوریه است و عملیات ارتش در عمق جوبر جهت در دست گرفتن کنترل کامل این کوی و پاکسازی آن از عناصر و گروه‌های مسلح تروریستی با سرعت ادامه دارد.

منابع مذکور خاطر نشان کردند، در جریان عملیات امروز ارتش سوریه در جوبر، این نیروها موفق شدند، «احمد عبد الفتاح ادریس»، ملقب به «ابو سامر» را به هلاکت برسانند که از جمله مهمترین افراد تحت پیگرد دستگاه‌های اطلاعاتی سوریه به دلیل ارتکاب جنایات بی‌شمار از جمله ربودن و کشتن شهروندان بی‌دفاع و غیر نظامیان سوری بود.
انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها