امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117636
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به فرانکفورت،  14 ناشر هندی با حضور در غرفه ایران در شصت و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به فرانکفورت،  14 ناشر هندی با حضور در غرفه ایران در شصت و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت با رئیس موسسه نمایشگاه های فرهنگی دیدار کرده و درخواست  حضور در نمایشگاه کتاب تهران کردند.
 
شهرام نیا در حاشیه فعالیت در غرفه ایران ضمن اشاره به این دیدار از اختصاص غرفه‌ای رایگان به ایران در نمایشگاه کتاب تورنتو خبر داد و گفت:  انجمن دوستی ایران و کانادا مذاکرات خود برای اختصاص غرفه رایگاه به ایران را نهایی کرده است.

رئیس موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران ضمن تاکید بر اینکه نمایشگاه کتاب کانادا آذر ماه سال جاری در تورنتو برگزار می شود اضافه کرد: ایران به احتمال بسیار در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
 
شهرام‌نیا  افزود: روز شنبه با یورگن بوس رئیس نمایشگاه کتاب فرانکفورت دیداری برگزار می‌شود البته روز گذشته  از دفتر آقای بوس با ما تماس گرفته شده و علت ملاقات را جویا شدند ، ما نیز در جواب اعلام کردیم که مهمترین محور بحث ما میهمان ویژه شدن ایران در این نمایشگاه در سال 2018 است.
 
وی  در پاسخ به سوال فارس مبنی بر اینکه در مراسم افتتاحیه آقای بوس از حضور ایران در سال 2020 به عنوان مهمان ویزه یاد کرده‌اند افزود: با خانم وولف رئیس بخش خاورمیانه نمایشگاه کتاب نیز پیگیر قرار ملاقات مسئولان ایران با رئیس نمایشگاه فرانکفورت است و به احتمالی بسیار ایران به زودی میهمان ویژه این نمایشگاه خواهد شد اما اینکه این مهم در سال 2020 اتفاق می افتد مشخص نیست.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار