امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117639
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «هرکس کاری داره» به کارگردانی پروین تجوید در 15 قسمت 5 دقیقه ای با تکنیک دو بعدی و به تهیه‌کنندگی مرکز ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، «هرکس کاری داره» به کارگردانی پروین تجوید در 15 قسمت 5 دقیقه ای با تکنیک دو بعدی و به تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا تولید شده است. 

پروین تجوید کارگردان انیمیشن «هرکسی کاری داره» درباره داستان انیمیشن خود به فارس گفت: در این انیمیشن تلاش کردیم اشعاری که در زمینه معرفی مشاغل برای گروه سنی کودک و خردسال توسط آقای اسدالله شعبانی سروده شده به زیبایی به تصویر کشیده شود تا کودک را با مشاغل مختلف  آشنا کنیم.

وی در ادامه افزود: این انیمیشن با استفاده از خمیرمایه طنز و فانتزی مشاغلی همچون بقالی، قصابی، کشاورزی، گلفروشی، نانوایی، نجاری و رفتگری را به کودکان معرفی می‌کند. 

وی اظهارداشت: این انیمیشن یک کار موزیکال است برای گروه سنی خردسال و کودک اشعار آموزشی و اجتماعی است.ایده ساخت ،خود اشعار بودند که خیلی جذاب و روان در مورد مشاغل مختلف صحبت کرده و چون کودکان با کارهای موزیکال انیمیشن ارتباط خوبی 

پیام اصلی : آموزش مشاغل مختلف به گروههای سنی خردسال و کودک

از عوامل تولید می‌توان به نویسنده فیلمنامه: پروین تجوید، شاعر:اسدلله شعبانی، مجری طرح: قاسم تجوید، سرپرست انیمت (متحرکسازی ) و مشاور کارگردان: مجتبی پرند غیبی،  دستیار کارگردان:سیمین تجوید، طراحی کلید: مجتبی پرنده غیبی، طراح میانی: سمیه مکی نژاد، مریم مکی نژاد، دسیناتور: مریم ملک زاده، راحله علی آبادی، کامپوزیت: همایون رحمتی، موسیقی: مسلم رسولی رحمتی اشاره کرد.

انیمیشن «هرکسی کاری داره» از روز جمعه ساعت 14:50 از شبکه پویا شروع می‌شود.
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها