امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117644
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
علی اسماعیلی دبیر اجرایی شبکه مراکز تولید و توزیع محصولات فرهنگی «خوشه» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از

علی اسماعیلی دبیر اجرایی شبکه مراکز تولید و توزیع محصولات فرهنگی «خوشه» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از برگزاری ششمین نشست سراسری شبکه مراکز تولید و توزیع محصولات فرهنگی «خوشه» از 17 مهر (امروز) لغایت 18 مهر در شهرستان لنگرود استان گیلان خبر داد.

اسماعیلی گفت: این نشست که با هدف انتقال تجربیات فعالان این عرصه و برقراری ارتباط میان کتاب‌فروشان و توزیع‌کنندگان برگزار می‌شود، حول محورهایی چون: مواجهه کتاب‌فروشی با مالیات قانونی و اسلامی، پخش روستایی و راهکارهای آن، چالش‌ها و تجربه‌های توزیع دفاتر ایرانی ـ اسلامی، فروش تخصصی کودک، نحوه مواجهه با وجود چند فروشگاه جبهه فرهنگی انقلاب در استانها، استفاده از ظرفیت نماز جمعه و ائمه جمعه در ترویج کتاب، مسابقات کتابخوانی، چگونگی محقق شدن مالکیت ثبتی و توسعه در فروشگاه‌ها و ... با حضور بیش از 60 کتاب‌فروش، چند شرکت توزیع‌کننده کتاب و تعدادی از ناشران برگزار خواهد شد.

وی افزود: سیدعباس صالحی (معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، میثم نیلی (مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی) و مسعود پیرمرادیان از جمله میهمانان این گردهمایی خواهند بود.

اسماعیلی گفت: کمک به تشکیل و توانمندسازی مراکز تخصصی تولید و توزیع محصولات فرهنگی فاخر، ترویج فرهنگ مصرف محصولات فرهنگی، حمایت از کلیه محصولات و تولیدات فاخر، گسترش محصولات در همه قالب‌های مختلف مورد نیاز زندگی مردم، ارائه و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی در بین مردم، شبکه‌سازی، هم‌افزایی و ایجاد زمینه ارتباط موثر بین مراکز فعال تولید و توزیع محصولات فرهنگی در سطح کشور و ... از جمله اهداف و خط مشی‌های شبکه مراکز تولید و توزیع محصولات فرهنگی «خوشه» ذکر شده است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها