امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117655
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۰۸
تعداد بازدید: 250
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مدیرعامل سابق سپاهان در جمع خبرنگاران درباره اینکه مسئولان باشگاه‌ها به تعطیلات بیشمار لیگ معترض هستند، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مدیرعامل سابق سپاهان در جمع خبرنگاران درباره اینکه مسئولان باشگاه‌ها به تعطیلات بیشمار لیگ معترض هستند، گفت: دوستان اصلاً توجه نکردند سازمان لیگ برنامه یک ساله دارد و همه تعطیلی‌ها پیش‌بینی شده است. این تعطیلات اجتناب ناپذیر است، تیم ملی خروجی لیگ است و مربی تیم ملی هم با روزهای فیفا مسابقات را تنظیم کرده است.

وی ادامه داد: دوستان تعمق نکرده‌اند و فراموش کردند که امسال برای اولین بار تا 31 اردیبهشت تعطیلات مشخص شده است. البته سازمان لیگ تعطیلات نیم‌فصل را با مسابقات آسیا یکی کرده تا تیم‌ها دچار مشکل نشوند اگرچه تعطیلات بیشتر شده است.

* کی‌روش برنامه‌اش را تحمیل نکرد

مدیرعامل سابق سپاهان درباره اینکه آیا کی‌روش دخالتی در برنامه سازمان لیگ داشته یا خیر، عنوان کرد: یک ماه قبل تاج و و دوستانش جلسه‌ای با کی‌روش داشتند. برنامه‌ها را مشخص کردند، کی‌روش هم تغییراتی نخواستند و برنامه‌ای تحمیل نکرده است. از یک ماه قبل از آغاز لیگ برنامه تدوین شده بود.

ساکت همچنین درباره کارت جعل پایان خدمت و حضور بازیکنان در تیم‌های نظامی تصریح کرد: کارت‌ها جعلی نبوده و از نظام‌وظیفه صادر شده است. سازمان نظام‌وظیفه مختار است تا چندین سال برای صدور کار می‌تواند درست‌آزمایی کند تا ببیند کارت‌ها بر اساس مستند درستی صادر شده‌اند یا نه حالا درباره برخی این اتفاقات رخ داده که تعدادی از آنها فوتبالی هستند و کارت آنها باطل شده است. در حال حاضر کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال جرایم ورزشکاران را مشخص می‌کند آنها نمی‌توانند در باشگاه خودشان ادامه دهند چون سرباز شده‌اند.

* چهره‌هایی مانند کریمی سرمایه هستند

ساکت در پاسخ به فارس درباره حضور علی کریمی در تیم ملی فوتبال به عنوان دستیار کی‌روش تصریح کرد: چهره‌های مثل کریمی سرمایه هستند که در طول فعالیت خودشان در عرصه ملی و بین‌المللی تجاربی را به دست آورده‌اند که باید از ظرفیت آنها استفاده شود. ظرفیت ما فقط کریمی و امثال او نیستند ما بازیکنان دیگری هم داریم که ظرفیت انتقال تجارب به تیم‌های پایه را دارند.

وی افزود: من از حضور کریمی استقبال می‌کنم امروز علم در کنار تجربه کارآمد است  تجربه هم در پروسه طولانی به دست آمده کسانی که تجربه دارند نباید آنها را به راحتی از دست بدهند آنها می‌توانند به عنوان مدرس، مدیر، سرپرست، فعالیت کنند.

مدیرعامل سابق سپاهان درباره به نظر می‌رسد علی کریمی سپر بلای کی‌روش شده یادآور شد: شاید این بدبینانه‌ترین حالت باشد. کریمی چهره محبوبی است که وزن نیمکت تیم ملی را می‌تواند بالا ببرد او می‌تواند تفکرات بازیکنان را بیشتر درک کند. اینکه کنار کریمی افراد دیگری هم باشند بیشتر به ما کمک می‌کند.

* دایی به خاطر شخصیت کاریزمایش می‌تواند نقش مدیریتی در فدراسیون ایفا کند

ساکت با اشاره به اینکه خواسته قلبی من این است که دایی به عنوان یک چهره در فیفا و AFC کرسی داشته باشد خاطرنشان کرد: من در مقطعی از او دعوت کردم که در مربیگری به ما کمک کند. دایی به خاطر شخصیت کاریزمایی که دارد می‌تواند حتی در فدراسیون فوتبال هم نقش مدیریتی را اعمال کند.

وی در پاسخ به سؤال فارس، درباره حذف زودهنگام تیم فوتبال امید از بازی‌های آسیایی عنوان کرد: حادثه تلخی بود این موضوع برای فدراسیون فوتبال سنگین بود. کادر نتوانست تیم را هماهنگ کند. مربیان خارجی که من تجربه کار با آنها را دارم اگر بالاسر تیمی هستند باید در کنارشان یک کادر بومی قوی و توانا قرار دهیم ما از این موضوع غافل ماندیم اگر آیت‌اللهی زودتر می‌آمد می‌توانست به تیم کمک کند.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها