امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۲۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117659
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۰۸
تعداد بازدید: 42
کمال علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در سوادکوه از برگزاری جلسه کمیسیون عمران با رئیس سازمان صدا و سیما خبر داد و ...

کمال علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در سوادکوه از برگزاری جلسه کمیسیون عمران با رئیس سازمان صدا و سیما خبر داد و افزود: جلسه هم‌اندیشی و بررسی ظرفیت‌ها و مشکلات صدا و سیما از موضوعات مورد بررسی در جلسه نمایندگان مجلس با رئیس سازمان صدا و سیما بوده است.

نماینده سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به در پیش بودن تدوین برنامه پنج‌ساله ششم توسعه و لزوم توجه به ابعاد مختلف آن، اظهار داشت: سال گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تقویت زیر‌ساخت صدا و سیما بودجه مناسبی را در زمان تحریم‌ها و فشار بر صدا و سیما اختصاص داد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علاوه بر بودجه سالانه صدا و سیما بودجه‌های دیگری برای ایجاد و تقویت زیر‌ساخت‌های آن هم باید اختصاص یابد، خاطرنشان کرد: صدا و سیما سالانه به 3 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد و دولت تا حدود 47 درصد آن را تامین می‌کند و برای تامین بقیه آن باید تلاش زیادی از طرف صدا و سیما انجام شود.

وی با اشاره به خرید تجهیزات و ساخت فیلم و مقابله با تهاجم فرهنگی غرب و حقوق پرسنل و ساخت واحد‌های مناسب برای فعالیت‌های فرهنگی صدا و سیما، گفت: صدا و سیما در میدان مقابله با تهاجم فرهنگی غرب نباید دغدغه مالی داشته باشد.

علیپور با بیان اینکه پوشش گیرنده‌های دیجیتال باید در سطح کشور به صورت کامل انجام شود، افزود: برخی از افراد برای دریافت شبکه‌های داخلی مجبور به استفاده از دیش ماهواره هستند که این مشکل باید برطرف شود.

نماینده سوادکوه و قائمشهر در پاسخ به سئوال خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره نتایج جلسه مشترک دولت و مجلس، گفت: در جلسه مشترک دولت و مجلس شورای اسلامی شاهد گزارش رئیس جمهور و انتقاد مجلس از عدم ارتباط برخی وزرا با نمایندگان بودیم و جلسه معمولی بود که تصمیم‌گیری خاصی نداشت.
انتها ی پیام/86015/ش30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها