امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117668
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۱
تعداد بازدید: 45
علی بیانی دبیر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: باید مهم‌ترین چیزی که باید در دستور کار ...

علی بیانی دبیر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: باید مهم‌ترین چیزی که باید در دستور کار رئیس‌جمهور قرار گیرد این است که هرچه سریع‌تر وزیر علوم را معرفی کند. چراکه مدتی است از آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها می‌گذرد و سرپرست نیز نمی‌تواند برای اداره امور برنامه‌ریزی بلندمدت کند.

وی افزود: نگرانی‌های تشکل‌های دانشجویی، دانشجویان و اساتید را باید رئیس‌جمهور در معرفی وزیر علوم در نظر بگیرد، البته معرفی وزیر از جمله اختیارات رئیس‌جمهور است اما خوب است رئیس‌جمهور جمیع نظرات را در نظر بگیرد.

این فعال دانشجویی با اشاره به سخنان رهبری در خصوص اینکه فتنه خط قرمز ما است، گفت: ما عنوان می‌کنیم که فتنه خط قرمز دانشگاه است و روحانی نیز باید این مسئله را مدنظر قرار دهد.

بیانی با تاکید براینکه رئیس‌جمهور وزیری به دور از حاشیه برای وزارت علوم معرفی کند، گفت: جناب روحانی فردی را معرفی کند که به دور از حاشیه باشد و خودش بتواند وزارت علوم را مدیریت کند نه اینکه مدیریت شود.

وی افزود: انتقادی که ما به وزیر سابق علوم داشتیم این بود که مدیریت می‌شد که این در شان وزارت علوم نیست.

دبیر دفتر تحکیم وحدت، نجفی سرپرست فعلی وزارت علوم را گزینه مناسبی برای وزارت علوم ندانست و عنوان کرد: با توجه به سابقه کاری ایشان و اظهاراتی که بیان داشته است نشان می‌دهد وی گزینه مناسبی برای وزارت علوم نیست. از دولت می‌خواهیم گزینه‌ای علمی‌تر را برای وزارت علوم معرفی کند که به دور از حاشیه به فعالیت بپردازد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار