امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117676
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 12
 به گزارش خبرنگار فارس از یزد،  آیت الله موحدی کرمانی ، در سخنرانی خویش، در سالگرد درگذشت مرحوم حضرت آیت‌الله سید جواد مدرسی در شهر یزد، خاطره‌ای را ...

 به گزارش خبرنگار فارس از یزد،  آیت الله موحدی کرمانی ، در سخنرانی خویش، در سالگرد درگذشت مرحوم حضرت آیت‌الله سید جواد مدرسی در شهر یزد، خاطره‌ای را که از یکی از آقازاده‌های ایشان ، شنیده بودند ذکر نمودند.

خاطره این بوده است که در یکی از ایام جنگ ، اعلام می شود که جبهه به خودروی وانت نیاز دارد ، مرحوم آیت‌الله مدرسی نیز به جهت علاقه شدیدی که در کمک به رزمندگان اسلام داشته‌اند، عزم می‌کنند که بخشی از نیاز اعلامی را تامین کنند.

اعلام می شود که ایشان قصد دارند برای جبهه وانت تهیه کنند ، اما آنچه که برای هزینه کردن دارند یک انگشتر است که قصد فروش آن را دارند. موضوع اعلام می شود و متعاقبا شخص یا اشخاصی به قصد رضای الهی ، این کالای معنوی را به قیمتی بالا خریداری می‌نماید . ایشان نیز با مبلغ پرداختی، سه دستگاه وانت خریداری و به جبهه ارسال می‌دارند .

این موضوع که در سخنرانی آیت الله موحدی کرمانی آمده است ظاهراً برای بعضی از شنوندگان ابهام ایجاد کرده که این چه انگشتری بوده است که قیمتش به حدی بوده که با آن سه دستگاه وانت خریداری شده است.

در رفع این ابهام ، لازم دیده شد این توضیح ارائه گردد که انگشتر مزبور، انگشتری عادی بوده ، انگشتری شبیه انگشترهای عقیقی که خیلی‌ها در دست دارند ، ولیکن زمانی که ایشان اعلام کرده‌اند که می‌خواهیم وانت تهیه بکنیم و من می‌خواهم این انگشتر را در این راه هزینه کنم ، مردم به‌دلیل علاقه‌ای که به ایشان و کمک به جبهه‌ها داشته‌اند، این انگشتر ‌را ‌به قیمتی گزاف خریداری کرده‌اند.

شایان ذکر است که این موضوع معروف بوده و هست که مرحوم آیت‌الله مدرسی، اعلی‌الله مقامه ، علاقه شدیدی به حضور در جبهه‌ها و دیدار با رزمندگان اسلام و نیز کمک به جبهه‌ها داشته‌اند.

انتهای پیام/ج/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار