امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117680
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 13
علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در خصوص پوشش بیمه‌ای خدمات دندانپزشکی کودکان زیر 14 سال بیان داشت: در سال جاری اقدامات خوبی با وزارت ...

علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در خصوص پوشش بیمه‌ای خدمات دندانپزشکی کودکان زیر 14 سال بیان داشت: در سال جاری اقدامات خوبی با وزارت بهداشت و سازمانهای در حوزه سلامت برداشته خواهد شد.

وی با اشاره به پوشش خدمات بیمه‌ای دندانپزشکی به کودکان زیر 14 سال خاطر نشان کرد:در این بسته به سیاست‌های پیشگیرانه توجه ویژه‌ای شده است از جمله آموزش بهداشت،معاینه دوره‌ای دندانها،نحوه صحیح مسواک زدن، نخ کشیدن، فلورایدتراپی، فیشورسیلنت، ترمیم، جرمگیری و بروساژ توجه شده است.

ربیعی ادامه داد: در طرح اشاره شده سازمان بیمه سلامت 70 درصد هزینه‌های پیشگیری را در بخش دندانپزشکی پرداخت می‌کنند.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: طرح پوشش بیمه‌ای خدمات دندانپزشکی ویژه کودکان زیر 14 سال قرار بود از خرداد آغاز شود که متأسفانه اجرا نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه پوشش خدمات بیمه‌ای دندانپزشکی مصوبه شورای عالی بیمه بوده است برای اجرا نیاز به مصوبه هئیت وزیران دارد به همین دلیل این طرح در جلسه هئیت وزیران مطرح شده است.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: در جلسه اخیر طرح اشاره به تصویب رسید و برای اجرا در هفته جاری ابلاغ خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها