امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117691
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه ...

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با محکومیت حادثه تروریستی در سراوان تأکید کرد که خانه ملت اجازه فعالیت به گروهک‌های تروریستی نخواهد و تمام توانش را برای مقابله با این گروهک‌ها به کار خواهد گرفت.

وی از وزاری کشور و دفاع خواست برای پیگیری حادثه تروریستی سراوان به پاکستان سفر کنند و در همین زمینه گفت: دولت باید این موضوع را پیگیری کند، مجلس شورای اسلامی هم از تمام توان خود برای مقابله با تروریست‌ها استفاده خواهد برد.

حقیقت‌پور ادامه داد: در صورت عدم پیگیری موضوع از سوی وزارتخانه‌های مرتبط، مجلس شورای اسلامی طی مصوبه‌ای تنبیه‌های سیاسی برای پاکستان درنظر خواهد گرفت؛ اگر پاکستان همچنان به همکاری خود با تروریست‌ها ادامه دهد تمام منطقه را برای تروریست‌ها ناامن می‌کنیم.

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین از جلسه کمیسیون متبوعش با وزرای اطلاعات، کشور و خارجه برای بررسی حادثه سراوان در روزهای آتی خبر داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها