امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117700
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از دشتی، علی فدوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خورموج اظهار کرد: در هر جایی که یک شهید یا شهدایی هستند ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از دشتی، علی فدوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خورموج اظهار کرد: در هر جایی که یک شهید یا شهدایی هستند اثر وجودی خواهند داشت و همه از وجود شهدا روزی می‌خورند و همه ما در این وضعیت قرار داریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه توان رزمی نیرو دریایی سپاه در آب‌های نیلگون خلیج فارس را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: بعد از جنگ تحمیلی رزمندگان اسلام هر روز بر استطاعت خود افزودند و هیچ فرصتی را از دست ندادند.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی از استطاعت رزمندگان جمهوری اسلامی مطلع نیستند ولی میزان کمی که از آن مطلع هستند اذعان می‌کنند که در برابر این توانمندی در خیلی از مصداق‌ها راه و چاره‌ای ندارند زیرا جمهوری اسلامی به توانمندی بالایی دست پیدا کرده است.

فدوی در پاسخ به سوال دیگری از خبرنگار فارس مبنی بر اینکه از یک طرف آمریکا و دوستانشان در خاورمیانه حامی تروریست‌های داعش هستند و از طرفی دیگر ندای دروغین مبارزه با این خون آشامان سر می‌دهند، نظر شما در این زمینه چیست، گفت: این روند که آمریکا درپیش گرفته اینقدر مسخره است که خودشان نیز باور ندارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: افرادی که خود را در میان انسان‌های عادی گم می‌کنند و مردم عادی را سپر خود قرار می‌دهند آیا با اقدام هوایی می‌توان با این افراد مبارزه کرد.

وی افزود: روشی که با تفکر انقلاب اسلامی و تفکر بسیجی در سوریه و عراق برقرار شد در برابر تمام خباثت‌هایی مانند داعش ایستادگی و آنها را محو خواهد کرد.

انتهای پیام/66001/ر40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار