امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 117713
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۳۳
تعداد بازدید: 34
حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص شرایط اردوی پرسپولیس در جزیره کیش گفت: خوشبختانه تا حالا که همه ...

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص شرایط اردوی پرسپولیس در جزیره کیش گفت: خوشبختانه تا حالا که همه چیز خیلی خوب بوده و شرایط خوبی هم اینجا مهیاست بازیکنان هم به خوبی فشار تمرینات را تحمل می‌کنند و امیدوارم که این تمرینات ادامه داشته باشد تا با آمادگی‌های خوبی به مسابقات لیگ برگردیم.

وی درباره لغو دیدار با راه‌آهن در این  جزیره هم ادامه داد: ما تشخیص داده بودیم که با این تیم بازی کنیم اما به خاطر فشاری که در تمرینات به بازیکنان آوردیم احساس کردیم که اگر بازی کنیم احتمال مصدومیت بازیکنان بالا خواهد رفت و از آنجایی که مصدوم زیاد داریم نگران شدیم که به تعداد مصدومانمان اضافه نشود و به همین دلیل خواستیم این بازی برگزار نشود و دلیل دیگری ندارد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا هواداران این تیم در ادامه لیگ برتر پرسپولیس دیگری را شاهد خواهند بود یا نه خاطرنشان کرد: ما خیلی به بازیکنان فشار آنچنانی وارد نکردیم که هواداران فکر کنند قرار است پرسپولیس زیر و رو شده دیگری را ببینند اما آهسته آهسته کار را جلو می‌بریم و سعی می‌کنیم در هر بازی بهتر بازی کنیم و در درازمدت به هدف‌هایی که داریم برسیم.

درخشان درباره بازارگرمی بعضی از بازیکنان فوتبال که ادعا می‌کنند با آنها برای حضور در پرسپولیس صحبت شده گفت: به طور قطع به یقین می‌گویم که تاکنون با هیچ بازیکنی صحبت نکرده و نمی‌کنیم چراکه این موضوع دور از اخلاق حرفه‌ای است و اگر بخواهیم بازیکنی را جذب کنیم در تعطیلات نیم‌فصل که زمان نقل و انتقالات است این کار را انجام می‌دهیم.

وی درباره اینکه آیا بازیکنان ایرانی هم مدنظر او برای حضور او در پرسپولیس هست یا نه افزود: بله ما بازیکنان ایرانی هم مدنظر داریم چراکه فقط سه بازیکن خارجی و یک آسیایی می‌توانیم جذب کنیم البته چند بازیکن مدنظر ماست که یک نفر را می‌توانیم انتخاب کنیم و به همین دلیل بازیکن ایرانی هم در نظر داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره حضور محمدبانگورا مهاجم سیرالئونی که در لیگ سوئد بازی می‌کند و اینکه شنیده می‌شود به دلیل شیوع بیماری آبولا، افراد آفریقایی در فرودگاه کشورمان قرنطینه می‌شوند تصریح کرد: این بازیکن در حال حاضر مشغول مذاکره با مدیربرنامه‌هایش در سوئد است اما آبولا ربطی به او ندارد او از سوئد می‌آید اما متاسفانه ما خیلی زود شایعه درست می‌کنیم چراکه برخی‌ها هم دکتر می‌شوند و هم نسخه تجویز می‌کنند! این بازیکن مشغول صحبت با باشگاهش است که البته شانس کمی برای حضور در جزیره کیش دارد چراکه مراحل تهیه بلیط برای او زمان‌بر است و به احتمال فراوان در تهران به ما ملحق خواهد شد.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها